Hlavní navigace

DigiZone.cz hlavním mediálním partnerem konference DIGImedia 2010

25. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 5. 2010

Server DigiZone.cz se stal hlavním mediálním partnerem odborné konference DIGImedia 2010, kterou ve středu 9. června pořádá na Kavčích horách Asociace českých reklamních agentur ve spolupráci s Českou televizí. Konference nese podtitul „Kontent a nové technologie: sňatek z rozumu?“ a zaměří se na další směřování digitalizace televizního vysílání, efektivní cílení reklamy na digitálních kanálech a symbiózu internetu s televizí.

PODROBNOSTI: Odborná konference DIGImedia 2010

MM balicek

Pořadatelé slibují účast zajímavých hostů, například generálního ředitele televize Nova Petra Dvořáka, obchodního ředitele televize Prima Martina Konráda, Lukáše Bejčka ze společnosti KIT Digital či Ivana Hyžáka ze společnosti Media Master. Ze zahraničí by měli na konferenci dorazit Frédéric Vaulpré z francouzské pobočky společnosti Orange a Christian Brent z BBC Worldwide.

Záštitu nad konferencí převzal, stejně jako loni, ministr vnitra Martin Pecina. Podrobnosti o programu DIGImedia 2010 a kontakt pro registraci účastníků najdete na této stránce. DigiZone.cz přinese z této akce online zpravodajství, fotogalerie a zveřejní prezentace všech vystupujících.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).