Hlavní navigace

Discovery HD skončilo, odstartovalo Discovery HD Showcase

15. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 1. 2010

Dnes došlo v České republice a také některých evropských zemích k ukončení šíření kanálu Discovery HD. Na jeho pozici nastoupila nová stanice Discovery HD Showcase. Program je tak dostupný prostřednictvím vybraných kabelových a IPTV operátorů (např. RIO Media, Self Servis) a také, jak server DigiZone.cz dopředu avizoval, na satelitu díky platformě Skylink, zde navíc s holandskými titulky.

K TÉMATU: Discovery HD ve střední Evropě končí, 15. ledna ho nahradí verze Showcase

CIF23

Kanál Discovery HD Showcase obohacuje lokální nabídku společnosti Discovery, přičemž místnímu publiku bude nabídnuta spousta nových pořadů včetně Deadliest Catch z Discovery Channel, Science of the Movies z Discovery Science a Austin Stevens Adventures z Animal Planet – a k tomu zbrusu nový unikátní obsah jako Globe Riders, jenž sleduje osudy mezinárodní skupiny motorkářů na cestě po Hedvábné stezce z Turecka do střední Číny. Veškeré pořady se vysílají v nativním HD.

Ukázka grafiky nového kanálu Discovery HD Showcase. Foto: autor

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).