Hlavní navigace

Holandsko

TP Vision nabídne u televizorů Philips dočasně až pětiletou záruku

Prodlouženou záruku mohou zájemci uplatnit například na nejvýhodnější evropský televizor dle asociace EISA pro spotřební elektroniku, model 55PUS7600 s úhlopříčkou 55".

26. 11. 2015 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Kanál H2 rozšíří distribuci, jeho vlastník uzavřel dohodu s majitelem UPC

„Jako vedoucí operátor kabelové televize v Evropě jsme schopni distribuovat programy A + E Networks na více trzích díky jedinému partnerství,“ uvedl šéf Liberty Global pro program Jeroen Bergman.

Doba čtení: 1 minuta

Na satelitu Astra startuje Insight UHD, další Ultra HD kanál i pro českého diváka

UVNITŘ VIDEO – Diváci se mohou těšit na reality a doku formáty, jako jsou Extreme Earth Journeys, Spartan X nebo RUN. Spuštění Insight UHD je zlomovým momentem pro vysílání v Ultra HD.

5. 10. 2015 14:26
Doba čtení: 2 minuty

Antik zajistí distribuci kanálů pro uprchlíky ze Sýrie a dalších zemí v Nizozemsku

Firma se postará o příjem stanic přímo v regionu, jejich zabezpečenou distribuci do Evropy i technické prostředky – servery, set-top-boxy a chytré (smart) aplikace.

Doba čtení: 1 minuta

61% času stráveného sledováním videa patří nelineárním službám, zjistili Nizozemci

Stejný výzkum před půl rokem přisuzoval nelineárním videím 53% z celkového času, který spotřebitelé věnovali konzumaci videoobsahu.

Doba čtení: 1 minuta

Stanice Fine Living HD bude brzy dostupná v České republice i na Slovensku

UVNITŘ FOTO – Pozice 23,5 stupně východně bude fungovat jako takzvaný distribuční feed. Znamená to, že program zde bude dostupný v nejvyšší možné kvalitě.

Doba čtení: 1 minuta

Na český trh přichází první televizor Philips se systém Android Lollipop

UVNITŘ FOTOGALERIE – Za předpokladu, že jsou televizor i mobilní zařízení připojeny do stejné domácí sítě, umožňuje technologie Google Cast zobrazit obsah na velké obrazovce televize.

Doba čtení: 1 minuta

Výrobce Philipsu láká v začínající éře 4K na svůj levný Full HD televizor

Model Philips 5300 Full HD označuje firma jako nejdostupnější chytrou televizi pro rok 2015. Modelová série chytrých televizí Philips 5300 nabízí svým uživatelům platformu Philips Smart TV.

Doba čtení: 1 minuta

Nizozemská taneční televize DanceTrippin plánuje mezinárodní expanzi

V minulosti byl tento program dostupný také na satelitu Astra 3B, kde působí mimo jiné operátor Skylink. V polovině roku 2013 ale byla distribuce stanice ukončena.

3. 6. 2015 6:30
Doba čtení: 1 minuta

Skylink zařadí do nabídky kanál QYou, unikátní stanici s internetovým vi­deem

QYou je nový televizní kanál ve vysokém rozlišení (HDTV) vysílající v režimu 24/7, tedy 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a nabízí obsah, který vznikl výhradně pro internet.

Doba čtení: 1 minuta

K systému Android TV se kromě značky Philips přiklonila i japonská Sony

Nasazení operačního systému určeného původně pro mobilní telefony a tablety je pro uživatele výhodou v tom, že jim přináší svět aplikací nejen od daného výrobce, ale i od Googlu.

Doba čtení: 1 minuta

Závěr roku je ve znamení vysokého rozlišení, očekává se start ČT 2 HD na satelitu

TÝDENNÍ REVIZE – Skylink udělal radost především zákazníkům se základní nabídkou Digital. Pomyslná třešnička na dortu od České televize dorazí, co nevidět.

Doba čtení: 5 minut

Skylink chystá na leden přelaďování. Věří, že ho spojí s dalším rozšířením nabídky

V polovině prvního měsíce příštího roku by mělo být taktéž ukončeno vysílání HD verzí kanálů České televize na původních pozicích. Za necelé dva týdny se na satelitu objeví stanice ČT 2 HD.

Doba čtení: 2 minuty

Provozovatel Skylinku si zajistil distribuci nového erotického kanálu Vivid TV Europe

„Dohoda s M7 Group nás velmi těší, protože umožní okamžitý zásah nové stanice v Evropě nejen pomocí satelitu, ale také díky kabelovým a IPTV rozvodům,“ konstatoval Bill Asher, jeden z šéfů Vivid Entertainment.

15. 10. 2014 16:00
Doba čtení: 1 minuta

Někteří evropští vysílatelé opustí stará pásma, dají přednost digitálnímu šíření

Pro rozhlasové stanice jde o ukončení jedné, desítky let trvající éry. Náklady na fungování těchto vysílacích stožárů jsou však příliš vysoké a tudíž dále ekonomicky neudržitelné.

Doba čtení: 1 minuta

Významný milník pro Ultra HD: První přenos kódovaného kanálu na satelitu

Obsah bude vysílán živě prostřednictvím satelitu Astra na orbitální pozici 19,2 stupně východně. Zúčastněné subjekty označily test jako významný milník distribuce Ultra HD signálu.

11. 9. 2014 18:31
Doba čtení: 1 minuta

Vlastník Skylinku chystá ochranu obsahu díky systému Viaccess-Orca, podrobnosti tají

„V krátkodobém horizontu žádný dopad na náš trh neočekávám. Jedná se spíše o rozvojové projekty,“ reagoval na dotaz serveru DigiZone.cz člen představenstva M7 Group Jaromír Glisník.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel Skylinku u nás počítá s nasazením hybridních přijímačů

„Plnohodnotné IPTV služby prodáváme již v Nizozemí, prozatím prostřednictvím IP boxů, tedy bez satelitního tuneru,“ řekl serveru DigiZone.cz Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.

Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace i Towercom s jedním majitelem, dají se očekávat změny

TÝDENNÍ REVIZE – O jejich konkrétní podobě je ale ještě předčasné hovořit, což platí i na diskusních fórech o výkřicích, že pozemní vysílání bude díky tomu zpoplatněno.

Doba čtení: 5 minut

Viacom stěhuje regulaci svých kanálů z České republiky do Nizozemska

Důvodem k tomuto kroku je skutečnost, že programování stanic probíhá právě v této zemi. Viacom nedávno udělal velké změny v portfoliu tematických MTV a vytvořil speciální verze pro Evropu.

31. 7. 2014 8:00
Doba čtení: 1 minuta

TP Vision přebarvil osvětlení televizorů Philips ve stylu fotbalového šampionátu

UVNITŘ VIDEO – Mistrovství světa ve fotbale je jednou z velkých sportovních událostí, díky níž mohou světoví výrobci elektronicky opět upozornit na své produkty včetně zobrazovačů.

Doba čtení: 1 minuta

Skylink si zajistil smlouvu na dlouhodobou distribuci kanálu Penthouse

Dohoda, kterou uzavřela společnost Penthouse Digital Media s M7 Platform Services, se týká kompletního řešení end-to-end, tedy od uplinku až po distribuci do „obývacího pokoje“.

2. 5. 2014 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel Skylinku vyčlenil divizi pro zajištění satelitní distribuce vysílatelům

„Naším cílem je poskytnout zákazníkům skutečně komplexní servis a doručit divákům co nejlepší obraz až do jejich domácností,“ uvedl za nově vzniklou sekci Bill Wiljdeveld.

Doba čtení: 1 minuta

Televizory Philips s Androidem se objeví na trhu ve druhém kvartálu letošního roku

Televizory Philips slibují díky vylepšeným funkcím kvalitní obraz i při rychlých scénách. Funkce Micro Dimming Pro monitoruje světlo v místnosti a přizpůsobuje mu LED podsvícení.

2. 4. 2014 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Philips nabídne ve svých televizorech systém Android, podobně jako Changhong

Firma TP Vision, která za značkou Philips stojí, si od tohoto kroku slibuje, že její televizory nabídnou rychlejší a plynulejší zážitky při sledování. Součástí produktů bude i Google Play.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel Skylinku překlopí do MPEG-4 na satelitu Astra 3B další kanály

Tato skutečnost pro satelitní diváky znamená, že pro další sledování těchto stanic budou potřebovat satelitní HD box. Kanály je možné přijímat bez problémů i v České republice.

Doba čtení: 1 minuta

Sangean umožní vybrané modely DAB rádií ovládat přes chytré mobily

UVNIT GALERIE – Kromě samotného ovládání budou moci majitelé aplikace iSangean sledovat na svých mobilních telefonech také aktuální dopravní situaci, předpověď počasí nebo informace o programu.

29. 11. 2013 9:00
Doba čtení: 1 minuta

Vlastník Skylinku, lucemburská M7 Group, bude mít nového generálního ředitele

Marco Visser působil v minulosti v nizozemské telekomunikační firmě KPN, kde působil deset let, od roku 2002 do loňska. M7 Group provozuje placenou televizi také v Beneluxu a Rakousku.

17. 10. 2013 15:00
Doba čtení: 1 minuta

Sony plánuje spustit stanici AXN HD v dlouhodobém horizontu, prioritu mají nové kanály

1. října odstartují nejen na českém a slovenském trhu stanice AXN Black a AXN White. Pojďme se podívat, jaká k nim byla cesta, a co Sony nabízí na poli on-demand služeb.

Doba čtení: 4 minuty

Set-top-box Technicolor pro Ultra HD rozlišení se začne prodávat příští rok

V roce 2014 by se měly objevit první řádné kanály poskytující vysílání v rozlišení 4K. Mělo by jít o placené stanice. Zájem o tento formát projevil například operátor Sky Deutschland.

Doba čtení: 1 minuta