Hlavní navigace

TP Vision nabídne u televizorů Philips dočasně až pětiletou záruku

26. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Čestmír Polák
Prodlouženou záruku mohou zájemci uplatnit například na nejvýhodnější evropský televizor dle asociace EISA pro spotřební elektroniku, model 55PUS7600 s úhlopříčkou 55".

Nizozemská společnost TP Vision, která stojí za značkou Philips, bude v České republice po omezenou dobu nabízet u vybraných televizorů pětiletou záruku. Akce platí pro televizory Philips s Ambilightem (zadním osvícením stěny) nebo úhlopříčkou 46" a větší zakoupené od 1. listopadu do 31. prosince ve vybraných prodejnách a e-shopech. Po zakoupení produktu stačí navštívit stránku www.tv-ecp.eu, svou televizi zde registrovat a vytisknout si certifikát.

Content tip EARLY

ROZHOVOR: Martin Benko: Philips přichází s projekčním osvětlením TV a oddělenými reproduktory

Prodlouženou záruku mohou zájemci uplatnit například na nejvýhodnější evropský televizor dle asociace EISA pro spotřební elektroniku, model 55PUS7600 s úhlopříčkou 55", rozlišením 4K UHD, třístranným Ambilightem a operačním systémem Android TV. Televizory, na něž se vztahuje prodloužená záruka, budou k dispozici například v řetězcích Alza.cz, CZC, Dospiva Elektro, Electroworld, Elektro Oaza, Elektro Spáčil, Ellex, Exasoft Holding, Global Elektro, Viki a VF Electric.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).