Hlavní navigace

Discovery spustí 1. září v Česku a na Slovensku nový ženský kanál TLC

19. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 8. 2011

Stanici TLC, která je orientována na ženy ve věku 25 až 49 let spustí 1. září v České republice a na Slovensku Discovery Networks. Společnost to oznámila včera večer v tiskové zprávě, zatím však neprozradila, u kterých operátorů se program objeví. Konkrétní firmy tak budou své zákazníky informovat pravděpodobně jednotlivě. TLC je zaměřena na životní styl, reality show a zábavní pořady.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Discovery HD Showcase česky pro zákazníky Skylinku a T-Mobile televize

Na některých evropských i mezinárodních trzích byl kanál TLC uveden již před několika měsíci a rychle si získal velmi pozitivní ohlas. Věřím, že s podobnou reakcí se setká i v České a Slovenské republice, uvedla středoevropská oblastní manažerka Discovery Networks Dorota Żurkovska-Bytner. Hlavní pořady se týkají svateb, módy, jídla, rodičovství, cestování a dalších témat pro ženy. Discovery Networks už v České republice provozuje například kanály Discovery Channel, Discovery Travel and Living, Discovery Science, ID: Investigation Discovery a stanici Discovery Showcase HD.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).