Hlavní navigace

Discovery Travel & Living zůstalo v nabídce Digi TV i po odchodu z Česka a Slovenska

7. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zákazníkům satelitní služby Digi TV zůstává k dispozici stále dokumentární kanál Discovery Travel & Living, a to i přesto, že k jeho ukončení v Česku a na Slovensku došlo k 30. dubnu.

Přesto, že dokumentární kanál Discovery Travel & Living měl z nabídek českých a slovenských operátorů zmizet k poslednímu dubnu, úplně se tak nestalo. Ve svém programovém rastru ho má stále rumunská satelitní služba Digi TV, která působí i na obou zmíněných trzích. Může za to pravděpodobně skutečnost, že stanice je šířena pro více zemí najednou a tudíž provozovatel Digi TV, společnost RCS&RDS, není zatím žádným způsobem nucen k vyřazení zmíněného kanálu.

Content tip EARLY

K TÉMATU: Dokumentární kanál Discovery Travel & Living končí. Nahrazuje ho stanice TLC

Stanici Discovery Travel & Living měla postupně u operátorů nahrazovat nová televize TLC, která taktéž pochází „z dílny“ společnosti Discovery Networks. Neplatí to ale stoprocentně. Například kabelový operátor UPC Česká republika do nabídky zařadil náhradou jinou její stanici – ID: Investigation Discovery. Ta je podle informací od našich čtenářů bohužel k dispozici pouze v angličtině a ruštině, tedy bez české podpory. O konci Discovery Travel & Living byli operátoři informování začátkem minulého měsíce.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).