Hlavní navigace

Disney Channel upravil své logo

5. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 5. 2011

UVNITŘ FOTO Dětský program Disney Channel vysílá od úterý s upraveným logem. Redakci serveru DigiZone.cz na to upozornil v diskusním fóru jeho čtenář s přezdívkou Lukáš Oneill. Diváci si pravděpodobně této novinky vůbec nemuseli všimnout, protože se používá pouze v bloku pro větší děti. Ranní vysílání Playhouse Disney nadále obsahuje původní logo, které je umístěno do levého dolního rohu.

ČTĚTE TAKÉ: Dětský kanál Nick Jr. bude vysílat v češtině

Nová a starší verze loga se od sebe příliš neliší. Ta původní byla v podstatě průhlednou siluetou nejznámější Disneyho postavičky – Mickey Mouse – bez jakýchkoliv doplňků. Inovované logo má stejnou podobu, ovšem myšák je tentokrát umístěn do průhledného čtverce, který se posunul směrem více ke středu obrazovky. Disney Channel vysílá v České republice necelé dva roky – od září 2009. Mezi jeho nejpopulárnější postavu patří pravděpodobně seriál Hannah Montana, jehož vysílání už však i vzhledem k pokročilému věku hlavní představitelky Miley Cyrus skončilo.

BRAND

Nová podoba a umístění loga dětského kanálu Disney Channel. (Screenshot: au­tor)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).