Hlavní navigace

Disney Channel zavede od 1. června nový ranní blok Disney Junior

15. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 2. 2011

Nový ranní blok pro předškolní děti, který nahradí nynější Playhouse Disney, zavede od 1. června nejsledovanější dětský kanál v Česku, placený kabelový a satelitní program Disney Channel. Spuštění Disney Junior je další krok v celosvětové strategii společnosti The Walt Disney Company zaměřující se na předškoláky. Nově vysílaný blok Disney Junior nahradí Playhouse Disney a bude zacílen na širší publikum – na děti ve věku 2 – 7 let, sdělila Lenka Tungová z agentury Best Communications, která Disney Channel v tuzemsku zastupuje.

K TÉMATU: Nový dětský kanál v Česku: 1. prosince odstartuje animovaný Megamax

Content tip EARLY

Mezinárodní Den dětí si Disney Channel nezvolil pro start nového ranního bloku náhodně. Jeho spuštění bude podpořeno mnohostrannou marketingovou kampaní, slibuje Tungová. Disney Junior se bude prezentovat jak v televizních spotech, tak v tištěných inzerátech a na internetu. Z vlastní evropské produkce bude Disney Junior stavět například na úspěchu seriálu Středo-džungle. Globální obsah Disney Junior bude doplněn lokální produkcí a lokalizovanými formáty, přiblížila zástupkyně Disney Channel pro Českou republiku.

Právě druhá řada seriálu Středo-džungle bude mít premiéru právě v ranním bloku Disney Junior. Disney Junior se stane domovem i zbrusu nových pořadů, jako třeba Jake a piráti ze Země Nezemě, který bude mít premiéru zároveň se spuštěním Disney Junior 1. června 2011, říká Tungová.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).