Hlavní navigace

Disney Channel změní vizuál a logo již za pár dní, podívejte se na nový „kabát“

15. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Jako první se nový grafický vizuál představil televizním divákům začátkem letošního roku v Německu, kde navíc Disney Channel začal fungovat jako volně šířený kanál.

Tematický kanál Disney Channel už má stanovené datum, kdy se v České republice a na Slovensku představí svým zákazníkům s kompletně novým grafickým vizuálem a také logem. Provozovatel programu stanovil termín inovace oblíbeného dětského programu na pondělí 21. července. Nový vizuální styl odráží příslušnost ke společnosti Disney a zdůrazňuje kvalitu, která se skrývá za jedním z nejznámějších a nejuznávanějších podpisů na světě – Walt Disney, uvedla stanice. K proměně dochází postupně na všech (nejen) evropských trzích.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Disney Channel se dočká nového vizuálu, další změnu zatím nechystá

Jako první se nový grafický vizuál představil televizním divákům začátkem letošního roku v Německu, kde navíc Disney Channel začal fungovat jako volně šířený kanál ve standardním rozlišení. V HD kvalitě je například součástí balíčku satelitní televize HD+. O změně grafického vizuálu Disney Channel hovořila společnost Channels, která program na obou trzích bývalé federace zastupuje, již v prvním kvartálu 2014. Tehdy bohužel byla potvrzena i informace, že obrazový formát zůstane nadále původní, tedy 4:3. Nasazení HD verze není prozatím na našem trhu také jisté.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).