Hlavní navigace

Disney Channel změní vizuál a logo již za pár dní, podívejte se na nový „kabát“

15. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Jako první se nový grafický vizuál představil televizním divákům začátkem letošního roku v Německu, kde navíc Disney Channel začal fungovat jako volně šířený kanál.

Tematický kanál Disney Channel už má stanovené datum, kdy se v České republice a na Slovensku představí svým zákazníkům s kompletně novým grafickým vizuálem a také logem. Provozovatel programu stanovil termín inovace oblíbeného dětského programu na pondělí 21. července. Nový vizuální styl odráží příslušnost ke společnosti Disney a zdůrazňuje kvalitu, která se skrývá za jedním z nejznámějších a nejuznávanějších podpisů na světě – Walt Disney, uvedla stanice. K proměně dochází postupně na všech (nejen) evropských trzích.

Marketing Meeting balicek

K TÉMATU: Disney Channel se dočká nového vizuálu, další změnu zatím nechystá

Jako první se nový grafický vizuál představil televizním divákům začátkem letošního roku v Německu, kde navíc Disney Channel začal fungovat jako volně šířený kanál ve standardním rozlišení. V HD kvalitě je například součástí balíčku satelitní televize HD+. O změně grafického vizuálu Disney Channel hovořila společnost Channels, která program na obou trzích bývalé federace zastupuje, již v prvním kvartálu 2014. Tehdy bohužel byla potvrzena i informace, že obrazový formát zůstane nadále původní, tedy 4:3. Nasazení HD verze není prozatím na našem trhu také jisté.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).