Hlavní navigace

Distributor karet CS Linku přesunul sídlo z Prahy do Ostravy

3. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

3. 7. 2008

Společnost Trade&Technology, která je distributorem satelitních TT Karet pro příjem kódovaných programů ze satelitní platformy CS Link, změnila svoje sídlo. Firma sice dlouhodobě působí na ostravské adrese Daliborova 419/11, ale její sídlo bylo ještě donedávna vedené na Bohdaleckou 1483/21d v Praze. O změně sídla společnosti rozhodla naše valná hromada 30. června s platností od 1. července, sdělil serveru DigiZone.cz výkonný ředitel Trade&Technology Jaromír Glisník.

V ostravském sídle společnosti najdou zákazníci plnou podporu. Mohou si zde aktivovat svou TT Kartu nebo se zeptat na jakýkoliv dotaz spojený např. s programovou nabídkou. Na Daliborově ulici je také administrativní zázemí firmy a sídlí zde také call centrum, které Trade&Technology sdílí se společností Towercom (dříve TRI R, TBDS a Radiokomunikácie), která je distributorem karet pro slovenský trh. Společně pak obě firmy představily nedávno balíček MULTI. Slovenská společnost byla zároveň účastníkem zrušeného tendru na operátora veřejnoprávního multiplexu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.