Hlavní navigace

Distributor satelitních TT Karet počítá s rozšířením nabídky

27. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
27. 2. 2008

Společnost Trade&Technology, která je jedním z distributorů karet pro příjem placených satelitních kanálů z platformy CS Link, uvažuje o rozšíření své programové nabídky. Serveru DigiZone.cz to dnes řekl v rozhovoru její výkonný ředitel Jaromír Glisník. Zatím nemohu říci, o co konkrétního by se jednalo, ale počítáme s rozšířením programů v balíčku MULTI, potvrdil Glisník. Dobrou zprávou pro abonenty by bylo určitě to, že jeho cena by přitom zůstala stejná.

KL24

Trade&Technology jedná o tzv. simulcryptu, což by pro diváky znamenalo možnost příjmu dalších stanic, které vysílají na Astře 23.5 st. východně. Je to naše priorita. Hodně zákazníků má také duo LNB (konvertor umožňující příjem z pozic 19.2 a 23.5 st. vých., pozn. red.), takže připadá v úvahu také pozice 19.2 st., potvrdil výkonný ředitel společnosti. Jednání probíhají také ohledně publicisticko-filmové televize Public TV a vypadá to, že postupují dobrým směrem. K jejímu zařazení na TT Karty by tak mohlo dojít v řádu několika týdnů.

Rozhovor s Jaromírem Glisníkem přinese DigiZone.cz v úterý 11. března.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).