Hlavní navigace

Divákům se představily nové Televizní noviny TV Nova. Podívejte se

UVNITŘ VIDEO Dnes v půl osmé večer se divákům představila nová podoba zpravodajství nejsledovanější tuzemské stanice, televize Nova. Televizní noviny, stejně jako sport a počasí, dostaly zcela novou podobu, která zároveň odstartovala další éru zpravodajství tohoto programu. Diváci se od zítřka budou moci setkat také s novými relacemi. Kromě klasických Televizních novin půjde také o Ranní, Polední a Noční Televizní noviny.

VIDEOGALERIE: Promo spoty na nové Televizní noviny TV Nova

Součástí nového zpravodajství se stala například dotyková obrazovka, podobná té, kterou má již ve svém Studiu 6 Česká televize. Využívána by měla být hlavně v Nočních Televizních novinách. Umožní nám předkládat divákům zprávy zábavnějším a interaktivním způsobem, uvedl při této příležitosti ředitel zpravodajství Novy Martin Ondráček. Další novinkou je i takzvaný batoh, který by měl reportérovi umožnit připojení ze kteréhokoliv místa České republiky.

KOMENTÁŘ: To jsou Televizní noviny, nebo tabloid?

Server DigiZone.cz přináší svým čtenářům pro porovnání novou a původní podobu Televizních novin. Ve videogalerii se pak můžete podívat na přehled promo spotů posledních pěti dní, kterými Nova na své zpravodajství lákala.

Czech Internet Forum 2018 Tip s tlačítkem

Poslední Televizní noviny roku 2011 se starým vizuálem – znělka, úvod a část první reportáže.

První Televizní noviny roku 2011 s novým vizuálem.

Našli jste v článku chybu?