Hlavní navigace

Dlouholetý mluvčí UPC František Malina skončil, důvody firma nesdělila

25. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

25. 11. 2011

DOPLNĚNA REAKCE FRANTIŠKA MALINY Kabelová společnost UPC Česká republika rozvázala pracovní poměr se svým dlouholetým tiskovým mluvčím a ředitelem PR Františkem Malinou. S odvoláním na ředitelku oddělení právních a vnějších vztahů UPC Vladimíru Chlandovou to uvedl server MediaGuru.cz. Firma nesdělila důvody, proč Malina skončil, ani kdo by jej měl ve funkci nahradit.

Dnešního dne, tj. 25. 11. 2011, byl rozvázán pracovní poměr pana Františka Maliny s naší společností. Protože e-mailové zprávy adresované panu Malinovi nebudou přeposílány, jakékoli dotazy a zprávy adresujte asistentce oddělení pro právní a vnější záležitosti, slečně Lucii Švarcové, sdělila Chlandová, podle níž firma oznámí jméno nového mluvčího až po Novém roce. Později večer odchod z UPC novinářům potvrdil i sám Malina.

Dnes jsem po čtrnácti letech ukončil pracovní poměr v UPC. Odmítl jsem pomalou „smrt“, tj. organizační změny a dva měsíce výpovědní lhůty a zvolil „smrt“ okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci jako vrácení mobilu, uzavření počítače, atd. A také, jak jsem zjistil, nepříliš štastně formulované sdělení paní Chlandové. Ale budiž. Čtrnáct let je více než dlouhá doba a UPC stálo za to. Odcházím v dobrém a vám všem děkuji za spolupráci a trpělivost. A za milou společnost. Myslím, že se budeme v budoucnu potkávat i nadále, napsal Malina v e-mailu novinářům.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.