Hlavní navigace

Dlouholetý mluvčí UPC František Malina skončil, důvody firma nesdělila

25. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 11. 2011

DOPLNĚNA REAKCE FRANTIŠKA MALINY Kabelová společnost UPC Česká republika rozvázala pracovní poměr se svým dlouholetým tiskovým mluvčím a ředitelem PR Františkem Malinou. S odvoláním na ředitelku oddělení právních a vnějších vztahů UPC Vladimíru Chlandovou to uvedl server MediaGuru.cz. Firma nesdělila důvody, proč Malina skončil, ani kdo by jej měl ve funkci nahradit.

ebf - tip do článku - debata

Dnešního dne, tj. 25. 11. 2011, byl rozvázán pracovní poměr pana Františka Maliny s naší společností. Protože e-mailové zprávy adresované panu Malinovi nebudou přeposílány, jakékoli dotazy a zprávy adresujte asistentce oddělení pro právní a vnější záležitosti, slečně Lucii Švarcové, sdělila Chlandová, podle níž firma oznámí jméno nového mluvčího až po Novém roce. Později večer odchod z UPC novinářům potvrdil i sám Malina.

Dnes jsem po čtrnácti letech ukončil pracovní poměr v UPC. Odmítl jsem pomalou „smrt“, tj. organizační změny a dva měsíce výpovědní lhůty a zvolil „smrt“ okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci jako vrácení mobilu, uzavření počítače, atd. A také, jak jsem zjistil, nepříliš štastně formulované sdělení paní Chlandové. Ale budiž. Čtrnáct let je více než dlouhá doba a UPC stálo za to. Odcházím v dobrém a vám všem děkuji za spolupráci a trpělivost. A za milou společnost. Myslím, že se budeme v budoucnu potkávat i nadále, napsal Malina v e-mailu novinářům.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).