Hlavní navigace

Dnes má koordinátor Duspiva setkání se starosty Karlovarska

12. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

12. 6. 2009

Starostové Karlovarského kraje si dali dnes dopoledne dostaveníčko s Národní koordinační skupinou (NKS). Cílem je informovat tuto část státní správy o přechodu na zemské digitální televizní vysílání. Starostové Plzeňska pak budou NKS o celém procesu informováni příští středu. Naším cílem je starosty dotčených regionů informovat o pilířích informační kampaně a být jim k dispozici pro další dotazy a náměty, uvedl národní koordinátor Zdeněk Duspiva.

Již 30. září totiž čeká Plzeňsko a Karlovarsko ukončení zemského analogového televizního vysílání. Toto setkání navazuje na dřívější obdobné aktivity např. na Dni obcí nebo akci Internet ve státní správě a samosprávě. Úzká spolupráce se samosprávou je od počátku součástí komplexní informační kampaně, upřesnil mluvčí projektu digitalizace TV vysílání Rostislav Starý. Informačními pilíři zůstávají i nadále webové stránky www.digitalne.tv a bezplatná infolinka 800 906 030, dodal Starý.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.