Hlavní navigace

Dnes odstartuje v České i Slovenské republice HD vysílání FilmBox Premium

9. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Filmbox
FilmBox spouští svůj kanál FilmBox Premium v HD kvalitě v České republice i na Slovensku. Portfolio jeho HD kanálů se tak na obou trzích rozšíří na devět stanic.

Společnost SPI International, provozovatel rodiny kanálů FilmBox a online videotéky FilmBox Live, začne od dnešního dne vysílat kanál FilmBox Premium v HD rozlišení. Společnost UPC, největší kabelový operátor v ČR i na Slovensku, už potvrdil zařazení nového HD kanálu do tarifu Komplet a prémiového balíčku FilmBox Premium. Kanál FilmBox Premium HD postupně přibude i do sítí dalších operátorů. Filmbox Premium HD zařazujeme od pondělí 9. května, a to jak pro zákazníky digitální kabelové televize, tak v mobilní televizi Horizon Go, upřesnil Martin Miller, pověřený generální ředitel UPC Česká republika a UPC Slovenská republika.

MM socky3

Předplatitelé kanálů FilmBox se tak budou moci těšit na snímky jako Rychle a zběsile 6, Já, padouch 2, Z cizího krev neteče s Melissou McCarthy nebo akčním thrilleru Nevědomí (Oblivion) s hollywoodskými superhvězdami Tomem Cruisem a Morganem Freemanem. Na obrazovkách se objeví i seriál Jekyll a Hyde, desetidílné drama z Londýna 30. let minulého století, které se točí okolo Roberta Jekylla, vnuka neslavně známého Dr. Jekylla.

Kromě lineární distribuce bude FilmBox Premium HD k dispozici i v online službě FilmBox Live, která nabízí přístup ke všem kanálům FilmBox, a také k obsáhlé online videotéce.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.