Hlavní navigace

Dnešní fotbal zdarma, nebo za 69 Kč. Vstupenka ovšem začíná na 400 Kč

26. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Sparta Praha
UVNITŘ PODMÍNKY PRO SLEDOVÁNÍ PŘENOSU – Dnes můžete buď zdarma na ČT Sport zhlédnout utkání Viktoria Plzeň-Karabach, nebo se na iSport.cz podívat na Spartu. Ta už zdarma nebude.

Od 20:00 bude k vidění zápas 3. kvalifikačního kola Ligy mistrů UEFA mezi pražskou Spartou a rumunskou Steaua Bukurešť. Nikoli však v TV, ale pouze na internetu. Zápas tak neodvysílá ani ČT Sport, ani například O2 TV Sport.

Utkání nabídne portál iSport.cz a vedle přímého přenosu mají být k vidění i sestřihy všech důležitých momentů a pozápasové ohlasy hráčů obou mužstev. Přenos bude spolukomentovat Martin Frýdek.

K TÉMATU: Krev, pot a emoce. Jak by měla vypadat sportovní reality show?

Během srpna by měl odstartovat nový kanál O2 TV Fotbal

O2 TV Fotbal – startuje 8. srpna 2016

Jak nám sdělila Adéla Mikešová z Czech News Center pro přehrávání postačí jakýkoli běžný webový prohlížeč, Flash Player ani jiné doplňky nejsou zapotřebí. Důležité zejména je, že přenos nefunguje se zapnutým Ad Blockem a v anonymním režimu prohlížeče Mozilla Firefox. Přenos bude v HD kvalitě.

KL24

nápovědě se pak ještě dozvíte, zápas není možné sledovat ani v mobilní aplikaci, ani na Smart TV a bohužel ani pokud jste mimo Českou republiku.

Zápas AC Sparta Praha – FC Steaua Bukurešť bude k vidění buď za 69 Kč při platbě kartou, nebo za 79 Kč při platbě přes SMS.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).