Hlavní navigace

Do Česka a na Slovensko míří další HD kanály od SPI International. Šířit je bude Skylink

10. 9. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Na své si přijdou filmoví fanoušky, milovníci drsných sportů, módy i necenzurované tvrdé erotiky. Programy by se měly objevit v nabídce Skylinku pravděpodobně ve čtvrtek nebo v pátek.

Programová nabídka satelitního operátora Skylink dozná v následujících dnech významného rozšíření. Operátor uzavřel dohodu se společnosti SPI International, která se týká zařazení dalších programů od tohoto filmového distributora. Skylink tak bude mít v nabídce kompletní portfolio stanic SPI. Nový balíček se bude jmenovat Mixbox a za cenu 243 Kč/měsíc bude obsahovat devět programů – Fightbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD, Filmbox HD a SD kanály Filmbox Extra 1 a Filmbox Family. Pánové se pak mohou těšit na kompletní nabídku erotický stanic Erox, tedy Erox HD, Eroxx HD a Eroxxx HD.

K TÉMATU: Nové HD kanály chce SPI International lokalizovat i pro Česko

Rozšíření naší nabídky v České republice a na Slovensku je pro nás důležitý krok. Divákům přinášíme naše světové novinky ve formátu HD, uvedl při této příležitosti zakladatel a výkonný ředitel společnosti SPI International Loni Farhi. Jaromír Glisník, předseda představenstva M77 Group, která je provozovatelem Skylinku, ho doplnil: Věřím tomu, že naši zákazníci nový balíček Mixbox velmi přivítají. Pro službu Skylink spuštění šestice nových HD kanálů z rodiny Filmbox znamená potvrzení naší pozice nejširší nabídky HDTV obsahu na obou trzích.

MM_SS3

Z ARCHIVU: Filmbox HD by mohlo doplnit až pět dalších stanic v HD kvalitě

Satelitní operátor Skylink předběžně naplánoval, že stanice by se měly v jeho programové nabídce objevit ve čtvrtek 13., případně v pátek 14. září. Výhodou pro tuto službu je fakt, že při distribuci nebude muset využívat vlastních kapacit. Programy už v tuto chvíli šíří partnerský Satellite BG z Bulharska, který působí na stejné pozici jako Skylink. Vzhledem k tomu, že se jedná o tematické programy, které dokáží oslovit i bez lokalize, nebude u nich nutné zapojovat češtinu. Filmbox Extra 1 a Filmbox Family už operátor testuje na vlastních kapacitách. V nabídce operátora pochopitelně zůstávají i stanice Filmbox a Filmbox Extra, zatím se tu naopak neobjeví Filmbox Action HD.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.