Hlavní navigace

Do České republiky míří nové internetové banky

10. 2. 2010
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Stávajícím bankám opět přibudou konkurenti. Ještě letos vznikne další internetová banka, chystá se vznik nové české banky a boj nastane i o firmy a bohaté klienty. V dohledné době se můžeme těšit na zvýšený konkurenční boj na bankovním trhu. Náš sesterský server Měšec.cz se dotazoval u záložen či zahraničních finančních institucí, o kterých se proslýchá, že mají zájem o českou bankovní licenci. Z odpovědí vyplývá, že nejčastějším záměrem, od kterého si případné nové banky slibují úspěch, je…

Stávajícím bankám opět přibudou konkurenti. Ještě letos vznikne další internetová banka, chystá se vznik nové české banky a boj nastane i o firmy a bohaté klienty. V dohledné době se můžeme těšit na zvýšený konkurenční boj na bankovním trhu. Náš sesterský server Měšec.cz se dotazoval u záložen či zahraničních finančních institucí, o kterých se proslýchá, že mají zájem o českou bankovní licenci. Z odpovědí vyplývá, že nejčastějším záměrem, od kterého si případné nové banky slibují úspěch, je nabízení služeb za minimální poplatky. Tématu se podrobněji věnuje dnešní článek Do Česka míří nové banky, internetové dostanou konkurenty.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).