Hlavní navigace

Do ČR a na Slovensko expanduje dokumentární kanál Viasat Nature

9. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 3. 2010

Společnost Modern Times Group (MTG) připravuje rozšíření svého portfolia kanálů v České republice a na Slovensku o program Viasat Nature. Tuto informaci potvrdili serveru DigiZone.cz dva nezávislé zdroje. Jednání o zařazení této stanice probíhají v současné době již u satelitních platforem CS Link a Skylink. Podle neoficiálních informací by měl program odstartovat v tuzemsku v dubnu nebo květnu.

Tuto stanici je možné nejlépe přirovnat např. k Animal Planet, avšak vysílá také dokumenty o vesmíru. 80 % vysílání je věnováno zvířatům, 20 % schématu zabírají pořady obecně o přírodě. Podle vlastní charakteristiky na webových stránkách má stanice nabídnout fascinující pohled na volně žijící zvířata z celého světa, a to ať už jde o smrtící dravce, krvežíznivé netopýry nebo domácí mazlíčky. Viasat Nature dá možnost divákům nahlédnout blíže do tajů přírody.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.