Hlavní navigace

Do reklamní televize Inzert vstoupil nový investor

Inzert TV funguje na českém trhu od loňského prosince. Je šířena prostřednictvím zemského multiplexu 4 v Praze, Brně a Ostravě a také jako bezplatný stream na svých webových stránkách.
Lukáš Polák 12. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nového investora má tematická stanice Inzert TV. Vyplývá to ze zápisu z posledního zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), která tuto skutečnost odsouhlasila. RRTV v dokumentu uvádí, že vzala na vědomí skutečnost „spočívající ve způsobu rozdělení hlasovacích práv, vkladu jednotlivých společníků a výše jejich obchodních podílů“. Novým podílníkem se stala firma QI investiční společnost, která vložila do podniku 50 tisíc korun a získala v něm tak 25% obchodní podíl. 37,5 % z něj pak drží Strahija Ivošević a stejnou část i ředitel a jednatel stanice Inzert TV Tomáš Fuxa.

Content tip témata

NEPŘEHLÉDNĚTE: Inzert TV přešla do ostrého provozu, uvažuje i o celoplošném vysílání

Stanice Inzert TV existuje na českém trhu od začátku prosince loňského roku a je dostupná prostřednictvím zemského multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting a na internetu jako bezplatný stream. Zájem zařadit tuto stanici do své nabídky ale projevila na posledním zasedání RRTV také společnost Metropolitní s.r.o., která si ji spolu s dalšími kanály nechala registrovat. Inzert TV doposud fungovala v zážehovém režimu, od července přešla na ostré vysílání. V současné době nemá tento program na českém trhu konkurenci. TiP TV, která byla šířena v multiplexu 3, pozastavila k 30. červnu své šíření.