Hlavní navigace

Inzert TV

Symbolická tečka za koncem Inzert TV: Vysílací rada jí odebrala licenci

Ukazuje se, že čistě inzertní televize se na českém trhu neuživí. Tematický kanál Tip TV vydržel loni v éteru pouhý měsíc a doposud se do něj nevrátil. Inzert TV vysílala od 1. prosince 2012.

Doba čtení: 1 minuta

Jde to i zadarmo, potvrdila Nova a spustila svůj bezplatný videoarchiv

TÝDENNÍ REVIZE – Až pod novým vedením mediální skupina Nova povolila a částečně zpřístupnila bezplatně svým divákům část videoarchivu s vlastními pořady.

Doba čtení: 5 minut

Multiplex 4 bez programové pozice pro stanici Inzert TV

V současné době je multiplex 4 z velké části obsazen kanály mediální skupina Nova. Podnikatel Radim Pařízek šíří v této síti vlastní programy Rebel a Relax.

Doba čtení: 1 minuta

Ukazuje se, že inzertní televizi vnímají diváci jako reklamní letáky ve schránce. Obtěžuje

Nečekaný konec InzertTV, televize, o jejíž existenci řada diváků ani netušila, dopředu varuje všechny provozovatele podobných projektů: tudy cesta nevede

Doba čtení: 3 minuty

Skončila další terestricky šířená stanice, Inzert TV už vysílání neobnoví

VÍME PRVNÍ – Už v polovině loňského roku po pouhém měsíci od startu svého vysílání ukončila distribuci signálu Tip TV. Přesto, že slíbila obnovení programu, doposud se tak nestalo.

Doba čtení: 2 minuty

Inzert TV má výpadek, nevysílá v zemském multiplexu 4 ani na internetu

AKTUALIZOVÁNO 17:15 – Vyjádření provozovatele televize se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat. Program zahájil vysílání na konci roku 2012. Konkurovala mu dnes již neexistující Tip TV.

Doba čtení: 1 minuta

Vysílač Benešov – Kozmice už bude sloužit pouze multiplexu 4 a Regionální síti 7

Analogový rozhlas oživilo na tomto vysílači v říjnu 2011 po několika letech mlčení středočeské Rádio Sázava, za nímž stojí podnikatel Miroslav Pýcha.

Doba čtení: 1 minuta

Přetočte antény na multiplex 4, ušetříte, radí Pařízek divákům kabelovek a satelitu

UVNITŘ PREZENTACE – „Potěšující je poměrně vysoká ochota lidí vyzkoušet pootočení televizní antény v případě, kdy nemají kvalitní příjem nových televizních stanic,“ pochválil si Radim Pařízek.

Doba čtení: 2 minuty

Multiplex 4 chce dosáhnout pokrytí 95 % populace už do konce října

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Digital Broadcasting ještě tento týden spustí vysílače v Bruntále a Prachaticích, příští týden v Jeseníku, Děčíně, České Lípě a Litoměřicích.

Doba čtení: 5 minut

Multiplex 4 s tematickými kanály Novy začal vysílat také z berounské Lhotky

UVNITŘ MAPA – Provozovatel digitální sítě na svém webu aktualizoval údaje o pokrytí signálem tohoto multiplexu. Ten podle jeho statistik k 22. říjnu pokrýval téměř 93 % obyvatel Česka.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 zahájil testovací vysílání v Blansku, na kanálu 44 z vysílače Veselice

Jde už o šestý zprovozněný dokrývač čtvrté celoplošné televizní sítě za poslední dva týdny. Operátor chce do konce roku pokrýt 95 procent obyvatel Česka.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 chystá expanzi. Nově pokryje Domažlice, Českou Lípu, Náchod i další města

Další plány týkající se výstavby multiplexu 4 představí Radim Pařízek pravděpodobně na tiskové konferenci, která se koná tuto středu. Na ni představí i svou novou televizní rodinu Pohoda.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 a Regionální síť 7 rozšiřují pokrytí, spustily dva nové vysílače

Oba vysílače zmíněných digitálních sítí byly zmíněny nad plán a doposud se o nich nehovořilo. Regionální síť 7 se má v blízké době rozšířit také do severních Čech a Svitav.

Doba čtení: 1 minuta

Do reklamní televize Inzert vstoupil nový investor

Inzert TV funguje na českém trhu od loňského prosince. Je šířena prostřednictvím zemského multiplexu 4 v Praze, Brně a Ostravě a také jako bezplatný stream na svých webových stránkách.

12. 7. 2013 9:02
Doba čtení: 1 minuta

Inzert TV přešla do ostrého provozu, uvažuje i o celoplošném vysílání

Šíření v multiplexu 4 na celoplošné bázi by ale bylo podle slov ředitele televize a jejího jednatele Tomáše Fuxy reálné pouze tehdy, pokud si na něj stanice dokáže vydělat.

Doba čtení: 4 minuty

Regionální síť 7 odstranila problém se špatnou identifikací tohoto multiplexu

Shodná identifikace Regionální sítě 7 s multiplexem 4 způsobovala při ladění to, že balík kanálů společnosti Digital Broadcasting se v některých případech vůbec neuložil do přijímače.

Doba čtení: 1 minuta

Pražský vysílač Ládví čeká výluka. Připraví se na spuštění Regionální sítě 7?

Podle čtenářů DigiZone.cz proběhla minulý čtvrtek výluka multiplexu 4 také na středočeském vysílači Kozmice. I z něho bude šířen signál nové regionální sítě, a to na kanálu 23.

Doba čtení: 1 minuta

Pařízkova Regionální síť 7 odstartuje příští měsíc, v Jihlavě už testuje

Na Vysočině je digitální zemský multiplex sice v provozu, ale programovou nabídkou kopíruje stávající obsah multiplexu 4. Jeho smysl je tak prozatím stále nejasný.

Doba čtení: 2 minuty

Multiplex 4 na Ostravsku přeladil na nový kanál 45, Polsko opět vypíná analog

Praktický průvodce pro diváky z Moravskoslezského kraje, kteří v noci na dnešek přišli o pozemní signál Novy HD, Fandy, Smíchova, Telky a dalších programů multiplexu 4

Doba čtení: 5 minut

Přeladění multiplexu 4 v Moravskoslezském kraji proběhne střihem

UVNITŘ VIDEO Změnu vysílacího kanálu multiplexu 4 v Moravskoslezském kraji doprovází i speciální spot ve vysílání televize Pohoda a rozhlasové stanice Rádio Čas.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 na Ostravsku přeladí na nový kanál 45 už v noci z 21. na 22. dubna

Diváci, kteří přijímají čtvrtou televizní síť z vysílačů Ostrava – Lanová a Hlubočec – Hůrka, si budou muset znovu naladit set-top-boxy nebo televizory s digitálními tunery

Doba čtení: 1 minuta

ČTÚ aktualizoval údaje o současném pokrytí multiplexu 4. Podívejte se na mapu

UVNITŘ TABULKA – Multiplex 4 je podle telekomunikačního úřadu momentálně dostupný 86 procentům obyvatel České republiky. Mapu ale nabízí jinou než operátor.

Doba čtení: 1 minuta

Jaký byl rok 2012 v zemské digitální televizi DVB-T? Překotný

Připomeňte si spolu s námi klíčové události spojené se zemským digitálním televizním vysíláním v České republice, které se staly v letošním roce

Doba čtení: 6 minut

Piráti zavařili CS Linku a Skylinku. Prolomili kódovací systém, databázi klientů i web

TÝDENNÍ REVIZE – Zástupci satelitních služeb CS Link a Skylink nebudou mít dobré spaní. Hned na několika frontách jim zavařili počítačoví piráti. Nejzávažnější je asi zcizení databáze zákazníků.

Doba čtení: 4 minuty

Inzert TV začala vysílat v multiplexu 4 programového průvodce

Programový průvodce se zatím omezuje pouze na samotné názvy pořadů, anotace v něm chybí. Inzert TV také ještě nezařadila slibovanou součást, kterou he hybridní vysílání HbbTV.

Doba čtení: 1 minuta

Pozemní vysílání je pro nenáročné diváky. To je zkrátka fakt

Diváci, kteří přijímají pozemní digitální vysílání, a je jich v Česku většina, by si měli uvědomit, že jde pro ně o nejlevnější druh příjmu, na straně televizí pak přesně naopak. Tomu odpovídá kvalita.

Doba čtení: 5 minut

Multiplex 4 dokončen: spustil vysílače Frenštát, Mariánské Lázně, Ústí n./O. a Sušice

UVNITŘ MAPA Čtvrtá televizní síť momentálně pokrývá svým signálem 77,1 procenta území České republiky a 85,5 procenta obyvatel. Podle Radima Pařízka ale nejde o konečný stav.

Doba čtení: 1 minuta

O půlnoci odstartuje Inzert TV. Pozemní cestou bude vysílat v multiplexu 4

Nová nabídková televize odstartuje v sobotu 1. prosince. Slibuje teleshopping v podobě televizního e-shopu a spolupráci s firmami Mall.cz a Finep.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 4 zprovoznil další nové vysílače - na Hodonínsku a Znojemsku

UVNITŘ MAPY Stanice ČT 1 HD, Nova HD, Fanda a TV Pohoda už je možné naladit také v dalších oblastech Moravy. Operátor dále připravuje vysílače v Ústí nad Orlící a Frenštátě pod Radhoštěm.

Doba čtení: 1 minuta

Šlágr TV hitem tohoto týdne. Televize pro starší a pokročilé míří do „pozemáku“

TÝDENNÍ REVIZE – Server DigiZone.cz byl tento týden první, který informoval o chystaném vstupu stanice Šlágr TV do pozemního vysílání. Smlouva byla uzavřena do dubna příštího roku.

Doba čtení: 4 minuty