Hlavní navigace

Inzert TV má výpadek, nevysílá v zemském multiplexu 4 ani na internetu

1. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO 17:15 – Vyjádření provozovatele televize se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat. Program zahájil vysílání na konci roku 2012. Konkurovala mu dnes již neexistující Tip TV.

Tematický kanál Inzert TV, jehož provozovatelem je společnost InzertMax, má již od včerejší půlnoci výpadek svého vysílání. Program nebyl dostupný prostřednictvím pozemního digitálního vysílání (DVB-T), tedy v multiplexu 4, ani na internetových stránkách http://inzert.tv/, poté bylo vysílání opět obnoveno, ale následně znovu ukončeno. Poprvé došlo k přerušení vysílání přesně čtyři minuty po půlnoci v době, kdy na obrazovce běžela reklama týkající se pánského magazínu Playboy. Tento čas si bylo možné jednoduše ověřit pomocí informační lišty, která je trvalou součástí programu. Aktuálně je obrazovka černá a nevysílá se ani programový průvodce EPG.

UXD

Inzert TV v současné době nevysílá - v DVB-T ani na internetu
Autor: repro foto Inzert TV

Inzert TV v současné době nevysílá – v DVB-T ani na internetu

Z ARCHIVU: Do reklamní televize Inzert vstoupil nový investor

Server DigiZone.cz se snažil získat vyjádření jednatele společnosti Tomáše Fuxy, ale ten není k zastižení. Mobilní telefon má sice zapnutý, ale nezvedá ho. Podobně je na tom jednatel Digital Broadcasting, operátora multiplexu 4, Radim Pařízek. Zajímavé každopádně je, že výpadek nastal krátce po půlnoci, a to na začátku nového měsíce, kdy může docházet i k ukončení distribučních smluv. Webové stránky televize fungují nadále bez problémů, na profilu televize na sociální síti Facebook se žádná omluva neobjevila. Poslední zveřejněný status je z 10. prosince loňského roku, od té doby je neaktualizovaný.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.