Hlavní navigace

Přeladění multiplexu 4 v Moravskoslezském kraji proběhne střihem

UVNITŘ VIDEO Změnu vysílacího kanálu multiplexu 4 v Moravskoslezském kraji doprovází i speciální spot ve vysílání televize Pohoda a rozhlasové stanice Rádio Čas.
Lukáš Polák 12. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci, kteří přijímají signál multiplexu 4 v Moravskoslezském kraji na kanálu 63, se budou muset připravit na to, že přeladění, které proběhne z 21. na 22. dubna, proběhne střihem, tedy signál nepoběží po určitou dobu na původním i novém kanálu. Digitální pozemní síť bude využívat nově kanál 45. Při této příležitosti se navíc ve vysílání televize Pohoda v dané lokalitě objevil i speciální spot, který na nutnost přeladění upozorňuje. Můžete si ho prohlédnout níže.

MIF obecny

K TÉMATU: Multiplex 4 na Ostravsku přeladí na nový kanál 45 už v noci z 21. na 22. dubna

Společnost Digital Broadcasting, která je provozovatelem multiplexu 4, zřídila také novou přímou linku na svůj Help Desk. Speciální spot se objevuje i na Rádiu Čas, které patří stejnému vlastníkovi jako televize Pohoda. Vzhledem k tomu, že je tento krok nezbytný pro definitivní stabilizaci vysílacích parametrů naší sítě v této oblasti, chtěl bych požádat diváky o pochopení a shovívavost, uvedl majitel firmy Radim Pařízek a dodal: Samozřejmě si přejeme, aby dopad na veřejnost byl minimální.