Hlavní navigace

Do televizorů Samsung zamířilo i sněhové zpravodajství ze Slovenska

17. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 2. 2012

Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung implementoval do svých chytrých televizorů Smart TV další aplikaci určenou pro region České a Slovenské republiky. Po sněhovém zpravodajství z našich hor je stejný widget dostupný také pro naše východní sousedy. V nabídce Samsung Apps se objevil právě dnes. Redakce DigiZone.cz objevila aplikaci v modelu UE37C6500 z roku 2010.

K TÉMATU: Samsung nabízí v chytrých televizorech nově sněhové zpravodajství pro ČR

Uživatel slovenské verze programu SkiInfo má k dispozici stejné funkce jako u české. Může si tedy procházet mimo jiné informaci o konkrétních zimních střediscích, sjezdovkách nebo lanovkách a vlecích. Běžkaři určitě ocení položku Běžecké tratě. Formou statických obrázků jsou nabízeny pohledy z on-line kamer. Na výběr je například ze středisek Snowpark Lučivná, Kubašok, Štrbské pleso, Tatranská Lomnica (několik položek) a řada dalších. Celkem je k dispozici seznam obsahující 29 stran. Dodavatelem dat je opět společnost Sitour.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.