Hlavní navigace

Dobrý web přichází se školením web copywritingu

11. 3. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Konzultační středisko Dobrý web začlenilo do své nabídky školení web copywritingu. Jedná se o jediné školení zabývající se psaním textů pro web v České republice. Dobrý web tak zaplnil mezeru v situaci neustálého se zvyšování důležitosti webové prezentace. Kvalitní web nezahrnuje pouze zajímavý design, důležitá je i obsahová část. Uživatelé webu se chovají jinak, než běžní čtenáři, a proto se texty musí přizpůsobit specifickým podmínkám internetu. Bližší informace o web copywritingu se dozvíte…

Konzultační středisko Dobrý web začlenilo do své nabídky školení web copywritingu. Jedná se o jediné školení zabývající se psaním textů pro web v České republice. Dobrý web tak zaplnil mezeru v situaci neustálého se zvyšování důležitosti webové prezentace.

Kvalitní web nezahrnuje pouze zajímavý design, důležitá je i obsahová část. Uživatelé webu se chovají jinak, než běžní čtenáři, a proto se texty musí přizpůsobit specifickým podmínkám internetu. Bližší informace o web copywritingu se dozvíte na blogu Dobrého webu a na stránkách věnovaných školení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).