Hlavní navigace

Dočasné moderování Okamury na Barrandově? Pouze spekulace

26. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 1. 2012

Bývalý viceprezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura měl být od pondělí 30. ledna jedním z moderátorů diskusní desetiminutovky Dobrý večer, Česko! na TV Barrandov. Včera však nečekaně oznámil, že s moderováním vůbec nezačne. Přesto zpravodajská agentura ČTK informovala, že tu dokonce února má zůstat. Jde pouze o spekulace.

K TÉMATU: Tomio Okamura se nepohodl s TV Barrandov. Moderovat v ní nebude

Content tip EARLY

Pan Okamura nám dal výpověď, takže pro nás už je to uzavřené. Více se o tom není třeba bavit, řekl serveru DigiZone.cz místopředseda představenstva a programový ředitel Barrandov Janis Sidovský. Nevím, co napsala ČTK, ale od nás ta informace určitě nepochází, uvedl Sidovský. Okamura se měl střídat v moderování ve dvojici s Martinou Kociánovou, která se opět po čase vrací na obrazovku. Naposledy byla tváři dnes již neexistujícího zpravodajského kanálu Z1, roli průvodkyně si střihla i v primácké pěvecké show Robin Hood: Cesta za slávou.

Vyjádření Tomia Okamury se serveru DigiZone.cz zatím nepodařilo získat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).