Hlavní navigace

Doktoři z Počátků se na Novu vrátí od příští středy 23. září, jednou týdně ve 21:35

15. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – Seriál bude navazovat na reality show Výměna manželek, půjde proti Show Jana Krause na Primě a reality show Čtyři v tom na ČT 1.

Televize Nova vrátí na obrazovku další ze svých seriálových stálic, Doktory z Počátků. Poprvé po letní pauze se ve vysílání objeví příští středu 23. září, nedostanou však prostor v nejlukrativnějším čase od 20:20 hod., ale jako druhý pořad večera od 21:35. Seriál tak bude navazovat na reality show Výměna manželek a od října na kuchařskou reality show MasterChef. V oblíbené vesničce Počátky se bude odehrávat řada zajímavých a napínavých situací. Počátky například čeká velká svatba a tím i završení vztahu mezi Martou a Davidem. To naopak Markétka s Ondrou řeší krizi. Na pobyt v Americe totiž mají zcela odlišný názor, přiblížil PR koordinátor Novy Vojtěch Boháček.

Content tip EARLY

K TÉMATU: Podzimní souboj televizí: proti Přístavu na Primě nasadí Nova dvakrát týdně MasterChefa

Velký problém řeší i Lída, stále ji trápí halucinace. Ota s Jakubem o ni mají strach. Rozhodne se konečně pro operaci? A živo bude i u Mackových. Bohuna má pocit, že rodině dostatečně pomohla a odchází. Mackovi přijdou na to, že jim opravdu chybí, a přiznají si, že její pobyt byl u nich velmi přínosný, dodal Boháček. Doktoři z Počátků se na Nově poprvé objevili přede dvěma lety jako nový seriál v letní sezóně, kdy měly přestávku seriálové stálice této televize – Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Jednu dobu je Nova vysílala dokonce dvakrát týdně, dosud nikdy ale nedostali prostor v pozdějším časovém slotu jako o letošním podzimu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).