Hlavní navigace

Doktoři z Počátků vyplní na Nově od 25. června prázdninovou pauzu Ordinace

6. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V seriálu se v jedné z vedlejších rolí objeví i herečka, spisovatelka a scénáristka Halina Pawlovská. Postavy budou řešit „spousta běžných problémů života ne moc na té nejvyšší úrovni“.

Svůj nový původní seriál Doktoři z Počátků, který bývá označován jako „vesnická“ verze Ordinace v růžové zahradě, se na Nově objeví poprvé v úterý 25. června ve 20:20. Znamená to, že Nova s tím zaplní prázdné místo právě po tomto pořadu, který si dá tradiční prázdninovou přestávku. V hlavních a vedlejších rolích se tu objeví například Martin Stránský, Václav Postránecký, Lenka Termerová a Sabina Laurinová. Na svou první seriálovou roli se těší také moderátorka, scénáristka a spisovatelka Halina Pawlovská. Jak již z názvu seriálu vyplývá, odehrávat se bude ve vesnici Počátky.

ebf - partner 1

K TÉMATU: Stáhněte si presskit Novy k chystanému seriálu Doktoři z Počátků

Myslím, že to vypadá na velmi dobrou partu, ne-li tak dobrou jako je na Ordinaci, uvedl v rámci natáčení Doktorů z Počátků nedávno v rámci natáčení herec Martin Stránský. Doktory z vesnické ordinace dělí podle Novy několik generací i povahové rysy, ale spojuje je společný nepřítel. Vedle toho se tam řeší spousta běžných problémů života ne moc na té nejvyšší úrovni. Protože se jedná o malou obec a já si myslím, že jestli tenhle ten seriál má nějaké půvaby, tak ty jsou právě skryty v tom, že je o obyčejných věcech, že mohou empatii pocítit vlastně všichni diváci, přiblížil Václav Postránecký.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).