Hlavní navigace

Doktoři z Počátků vyplní na Nově od 25. června prázdninovou pauzu Ordinace

V seriálu se v jedné z vedlejších rolí objeví i herečka, spisovatelka a scénáristka Halina Pawlovská. Postavy budou řešit „spousta běžných problémů života ne moc na té nejvyšší úrovni“.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Svůj nový původní seriál Doktoři z Počátků, který bývá označován jako „vesnická“ verze Ordinace v růžové zahradě, se na Nově objeví poprvé v úterý 25. června ve 20:20. Znamená to, že Nova s tím zaplní prázdné místo právě po tomto pořadu, který si dá tradiční prázdninovou přestávku. V hlavních a vedlejších rolích se tu objeví například Martin Stránský, Václav Postránecký, Lenka Termerová a Sabina Laurinová. Na svou první seriálovou roli se těší také moderátorka, scénáristka a spisovatelka Halina Pawlovská. Jak již z názvu seriálu vyplývá, odehrávat se bude ve vesnici Počátky.

MMkrize_Majerik

K TÉMATU: Stáhněte si presskit Novy k chystanému seriálu Doktoři z Počátků

Myslím, že to vypadá na velmi dobrou partu, ne-li tak dobrou jako je na Ordinaci, uvedl v rámci natáčení Doktorů z Počátků nedávno v rámci natáčení herec Martin Stránský. Doktory z vesnické ordinace dělí podle Novy několik generací i povahové rysy, ale spojuje je společný nepřítel. Vedle toho se tam řeší spousta běžných problémů života ne moc na té nejvyšší úrovni. Protože se jedná o malou obec a já si myslím, že jestli tenhle ten seriál má nějaké půvaby, tak ty jsou právě skryty v tom, že je o obyčejných věcech, že mohou empatii pocítit vlastně všichni diváci, přiblížil Václav Postránecký.