Hlavní navigace

Doku CS, Kino CS a Muzika CS od dnešního dne s novým vizuálem a logy

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO Formát obrazu zůstal u CS kanálů nadále ve formátu 4:3. Vzhledem k tomu, že jde o stanice orientované směrem do minulosti, je to logický krok.

Doba čtení: 1 minuta

Tematické stanice Doku CS, Kino CS a Muzika CS se dnes svým divákům představily s kompletně přepracovaným vizuálem a inovovanými logy. Ta jsou nyní částečně průhledná, a dokonce se i rozpohybovala. To mohou pozorovat zájemci především u stanice Muzika CS. Logo se otáčí a „v klidu“ nezůstává ani samotný název stanice, skrze který projíždí paprsek přes neviditelnou linku. V rámci informační lišty, která se přesunula ze spodní části obrazovky doprostřed, konkrétně na levou stranu, se divák dozví název interpreta, skladby, alba a také rok, z něhož písnička pochází.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Do Česka míří nové kanály: HBO 2, HBO Comedy a Cinemaxy budou konečně v HD

Nová loga tří našich tematických stanic Kino CS, Doku CS a Muzika CS odráží snahu přiblížit se současnému divákovi a uspokojit jeho touhu po zajímavé a neotřelé televizní tvorbě, komentoval nedávno významnou změnu grafického vizuálu obchodní ředitel Film Europe Media Company Tomáš Žondra. Redesign logotypů Kino CS, Doku CS a Muzika CS získalo v zakázce kreativní studio Oreo sídlící v Bratislavě. Martin Hudák a Vlado Kriško si dali za cíl dodat těmto televizním stanicím nadčasový vzhled, který bude aktuální dnes i za pár let. Film Europe provozuje také stejnojmennou stanici evropské kinematografie. Změna vizuálu se jí však netýká.

Další náhledy nového vizuálu CS kanálů najdete na tomto YouTube profilu.

Našli jste v článku chybu?