Hlavní navigace

Dokument o Zemanovi byl nejsledovanějším na ČT 2

Téměř půlmilionu diváků se ve čtvrtek večer dívalo v televizi na dokument. Česká televize (ČT) na druhém programu uvedla očekávaný a diskutovaný dokumentární film Miloš Zeman – nekrolog politika a oslava Vysočiny. Snímek režiséra Roberta Sedláčka vyhledalo v televizní nabídce 5,3 procenta dospělých při podílu na publiku 11,30 procenta. Uvádí to tisková zpráva ČT.

V převaze byli muži, kteří si to, o čem Miloš Zeman přemýšlí a jak reflektuje nedávnou minulost, nenechali ujít v počtu 1,5krát vyšším, než ženy (sledovanost 6,4 % při podílu 15,29 % u mužů a 4,3 % při podílu 8,29 % u žen). Snímek o jednom z nejmocnějších mužů naší novodobé historie zaujal především diváky starší 45 let a vysokoškoláky, napsal tiskový mluvčí ČT Ladislav Šticha. Dokument se stal od začátku letošního roku nejsledovanějším dokumentem vysílaným v pravidelném čase ve čtvrtek od 20 hodin na ČT 2.

Pokud jste dokument chtěli viděl, ale promeškali, potěší vás zpráva, že ho veřejnoprávní televize reprízuje v neděli 30. prosince od 5:00 na ČT 1.

Našli jste v článku chybu?