Hlavní navigace

Dokumentární kanál Animal Planet od října v novém

18. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
18. 9. 2008

Dokumentární kanál Animal Planet, který klade ve svém programu důraz na zvířata a čeští diváci ho znají především z kabelových sítí a satelitu, dnes oznámil, že od října změní svůj vizuál. Změna se bude týkat kromě Evropy také Blizkého východu, Afriky, Latinské Ameriky, Asie a Tichomoří. S odvoláním na tiskovou zprávu o tom dnes informoval server Stratégie online. Novým vizuálem oslaví kanál své desáté výročí. Animal Planet změní nejen vizuál, ale také veškeré identy a styl, jakým jsou příběhy prezentovány.

Zvláštní pozornost bude v nových seriálech věnována základním instinktům, které mají člověk a zvířata společné – mateřský pud, pud sebezáchovy, společenský instinkt, pohlavní pud, ale také schopnost zabíjet. Tyto instinkty budou hrát hlavní roli v příbězích, které divákům poskytnou příležitost zamyslet se nad tím, co to znamená být člověkem. Nové logo pro stanici připravila londýnská agentura Dunning Eley Jones.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).