Hlavní navigace

Dokumentární kanál Crime & Investigation ode dneška oficiálně v češtině

1. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Stanice je svým obsahem unikátní jak na českém tak i slovenském trhu. Dává možnost nahlédnout mimo jiné do soudních síní, laboratoří kriminalistů i policejních archivů.

Nabídka dokumentárních kanálů dostupných v České republice a na Slovensku v lokalizované podobě se od 1. srpna rozšiřuje o další program. Do této kategorie ode dneška oficiálně spadá také stanice Crime & Investigation Network britské společnosti AETN UK. Tu z poloviny vlastní firmy A&E Television Networks a Disney-ABC Television Group. Crime & Investigation Network není v rodině dokumentárních kanálů sama. Patří sem i History (působí i v ČR a na Slovensku), H2, History en Español, A&E, The Biography Channel a Military History.

UXD

K TÉMATU: Skylink zařadí šest nových programů, včetně Crime & Investigation a Nickelodeonu

Stanice Crime & Investigation Network zkoumá nejtemnější stránky lidského života. Jde o program, který je i na našem trhu zcela unikátní. Nabízí divákům kriminální příběhy, které byly inspirovány skutečnými událostmi, a dává nahlédnout na vyšetřování různých zločinů. Konkurencí pro tuto stanici je program ID: Investigation Discovery. Jeho distribuce na našem trhu je však omezená. V nabídce ho například nemá žádný ze satelitních operátorů. V minulosti byl dostupný klientům Digi TV. Crime & Investigation Network dává nahlédnout mj. do soudních síní, laboratoří kriminalistů i policejních archivů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.