Hlavní navigace

Dokumentární kanál Docubox HD připravuje lokalizaci do češtiny

Docubox HD je v tuto chvíli exkluzivně dostupný prostřednictvím satelitu pouze v nabídce operátora Skylink, a to spolu s dalšími programy, jako jsou například Fashionbox HD nebo Fightbox HD.
Lukáš Polák 18. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pravděpodobně v horizontu několika měsíců dojde k lokalizaci dokumentární stanice Docubox HD do českého jazyka. Serveru DigiZone.cz to sdělil obchodní a marketingový manažer společnosti SPI International pro střední a východní Evropu Adrian Gumulák. Docubox HD je stejně jako ostatní HD kanály této distribuční firmy součástí balíčku Mixbox, který byl vytvořen speciálně pro potřebu satelitního operátora Skylink v České republice a na Slovensku.

KL20-tip-hlasovani

K TÉMATU: Do Česka a na Slovensko míří další HD kanály od SPI International 

Skylink chtěl vypustit balíček poměrně rychle, takže lokalizaci připravujeme, ale nemáme ji ještě v tuto chvíli hotovou, uvedl Gumulák a dodal: Jakmile bude lokalizace pro Docubox HD hotová, kanál bude pochopitelně dostupný i v češtině. V budoucnu by se mohl objevit v nabídce Skylinku (a případně i dalších operátorů) program Filmbox Action HD, který je prozatím exkluzivně dostupný pouze v Bulharsku. SPI ale musí nejprve vypořádat problém s právy, jež má pouze pro tamní trh.

Anketa

Vítáte chystanou lokalizaci dokumentárního kanálu Docubox HD do češtiny?