Hlavní navigace

Druhá betaverze antiviru AVG 8.0

17. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Grisoft uvolnila již druhou betaverzi chystaného antivirového programu AVG 8.0 k veřejnému testování. AVG 8.0 přináší nové testovací jádro, vylepšené detekční schopnosti, nový webový štít ke kontrole obsahu stránek a nástroj pro detekci rootkitů. Nová verze systému AVG přináší velmi významné rozšíření ochrany dat a podstatné zvýšení uživatelského komfortu. Věříme, že všichni ocení i nový, moderní a přehledný vzhled aplikace, která umožňuje intuitivní navigaci mezi jednotlivými…

Společnost Grisoft uvolnila již druhou betaverzi chystaného antivirového programu AVG 8.0 k veřejnému testování. AVG 8.0 přináší nové testovací jádro, vylepšené detekční schopnosti, nový webový štít ke kontrole obsahu stránek a nástroj pro detekci rootkitů. Nová verze systému AVG přináší velmi významné rozšíření ochrany dat a podstatné zvýšení uživatelského komfortu. Věříme, že všichni ocení i nový, moderní a přehledný vzhled aplikace, která umožňuje intuitivní navigaci mezi jednotlivými funkcemi a možnostmi, uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti Grisoft. S druhou betaverzí přichází mimo jiné sjednocení detekce virů a spywaru či možnost nastavit prioritu testu v jeho průběhu. Také nastavení plánovaných úloh by nyní mělo být snazší. AVG 8.0 podporuje Windows 2000 a vyšší. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).