Hlavní navigace

Druhý pokus: Prima svolává tiskovku k novému televiznímu projektu

14. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kromě původně avizovaného televizního projektu se mohou účastníci tiskové konference těšit také na představení obchodní politiky společnosti FTV Prima pro rok 2016.

Tiskovou konferenci k utajovanému televiznímu projektu, u něhož mediální branže očekává, že půjde o již loni slibovanou novou stanici, uspořádá na druhý pokus společnost FTV Prima, provozovatel kanálů Prima, Prima Cool, Prima love a Prima Zoom, nakonec zítra. Vyplývá to z pozvánky, kterou česká komerční dvojka zaslala novinářům včera. Tisková konference se bude konat ve čtvrtek 15. října od 15 hodin v prostorách Žižkovského vysílače, konkrétně v observatoři Oblaca. Ze stejných prostor v současné době vysílá Česká televize i své Otázky Václava Moravce.

Marketing Meeting balicek

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima oprášila projekt pátého televizního kanálu, chce se soustředit na zábavu

Kromě původně avizovaného televizního projektu se mohou účastníci tiskové konference těšit také na představení obchodní politiky společnosti FTV Prima pro rok 2016. Server DigiZone.cz bude pochopitelně tiskovou konferenci pro své čtenáře bedlivě sledovat a zprostředkuje ji s největší pravděpodobností formou on-line reportáže. Na místě bude i redakční fotograf Karel Choc, který akci zachytí svým objektivem. Kdo přesně bude na tiskové konferenci z vedení televize přítomen a zda se jí zúčastní i některý z operátorů, není z pozvánky patrné.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).