Hlavní navigace

Allcom zopakuje slevovou akci na televizní techniku, ale jen 6. prosince

1. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 12. 2011

Firma Allcom, která se zabývá prodejem techniky pro digitální vysílání, zopakuje svoji slevovou akci u přílžitosti dvacátého výročí svého vzniku. Týkat se bude jediného dne, 6. prosince, a konkrétně pražské prodejny v ulici Sedmidomky 457. Jako bonus k vánoční 20% slevě přidáváme 10% slevu na první nákup v novém roce uskutečněný nejpozději do 31. ledna 2012, upřesnil generální ředitel Allcomu Daniel Sládek. Akce se týká i velkoobchodních partnerů.

MM_SS3

K TÉMATU: Prodejce satelitní techniky Allcom slaví 20 let. Nabídne slevy 20 procent

Hlavní činností společnosti Allcom je dovoz, distribuce a velkoobchodní prodej satelitní a televizní techniky, měřící techniky a příslušenství pro rozvody televizních signálů. Dále se zabývá dovozem a distribucí spotřební elektroniky a distribucí a prodejem služeb a elektronických dobíjecích kreditů mobilních operátorů, placené satelitní televize a kreditů pro bezpečné placení na internetu. V příštím roce chce Allcom nabídnout zákazníkům nově optické prvky a vůbec příslušenství pro práci s optikou.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.