Hlavní navigace

Diváci zvolili zpěvačkou roku v Hudebních cenách Óčka 2012 Terezu Kerndlovou

8. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Mezi čtyřmi nejčastěji jmenovanými zpěvačkami v nominacích byly ještě Debbi, Tina a Aneta Langerová. Vítězka získala přes 11 tisíc hlasů.

Tereza Kerndlová získala titul zpěvačky roku v Hudebních cenách Óčka 2012. Hlasovalo pro ni 11 115 diváků, největšími konkurentkami jí přitom byly Debbi, Tina a Aneta Langerová. “První z nich byla nominována dokonce ve dvou kategoriích (Zpěvačka a Videoklip roku),” informovala marketingová manažerka Óčka Kristýna Štíhelová. Cenu vítězce předal za přítomnosti štábu Óčka skalní fanoušek Jakub.

K TÉMATU: Hudební ceny Óčka vybíralo 207 tisíc diváků. Vítěze zveřejní od 4. do 8. března

“Nic netušící Tereza právě vyrážela na jeden z jejích koncertů. Jakmile otevřela dveře nestačila se divit, kdo na ní čeká. Překvapení bylo o to větší, když ji Jakub předal cenu pro Zpěvačku roku a jako správný gentleman nezapomněl na pořádnou kytici. Tereze se tak rozšířila sbírka sošek Óčko hudebních cen o další, v pořadí již třetí,” přiblížila Štíhelová. Zpěvačka bude hostem dnešního vydání pořadu Mixxxer, diváci si s ní budou moci popovídat prostřednictvím chatu.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Hudební ceny Óčka budou pokračovat, televize na nich ale značně ušetří

„Tato cena pro mě strašně moc znamená. Je to už třetí ocenění od televize Óčko, ale poprvé v kategorii Zpěvačka roku. Snažím se dělat vlastní tvorbu s českými texty a moji fanoušci to náležitě ocenili. Velké díky za jejich podporu. Vážím si toho,“ uvedla Tereza Kerndlová. Óčko svoje Hudební ceny 2012 uzavře dnes vyhlášením poslední kategorie Zpěvák roku.


Foto: Óčko

Tereza Kerndlová při přebírání Hudební ceny Óčka 2012 za nejlepší zpěvačku

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.