Hlavní navigace

Petr Dvořák chce o novém studiu ČT v Brně rozhodnout do dvou měsíců

13. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 10. 2011

Nový generální ředitel České televize Petr Dvořák by rád do dvou měsíců rozhodl o tom, jak budou vypadat v budoucnu nová studia tohoto veřejnoprávního média v Brně. Dnes o tom informuje tamní regionální příloha deníku MF DNES. Dvořák o svém záměru informoval včera, když se přijel do brněnského studia České televize podívat. Při té příležitosti se setkal i se zaměstnanci.

ICTZ23

Z ARCHIVU: Nové studio ČT v Brně vyprojektuje zlínská společnost S-projekt plus

Dnes má Dvořák na programu podle serveru Česká média návštěvu sněmovního volebního výboru, který se stará i o mediální agendu v dolní komoře Parlamentu. Poslanci se společně s zástupci Rady ČT vrátí k Výroční zprávě o činnosti ČT v roce 2010. Volební výbor byl totiž s původně předloženou březnovou zprávou nespokojen a žádal od radních její doplnění. Na programu je dále projednání Výroční zprávy o hospodaření ČT v roce 2011, kterou Rada ČT předkládá Poslanecké sněmovně vždy do konce srpna, informují České média.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.