Hlavní navigace

E-Business Forum 2022: v centru zájmu bude letos zákazník

22. 3. 2022
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Internet Info
Podíváme se na péči o zákazníky, budování loajality, věrnostní programy, řízenou komunikaci se zákazníky a další témata.

Další ročník konference E-Business Forum, která se zaměřuje na vše důležité kolem e-shopů a e-commerce, se koná 5. května 2022 v Konferenčním Centru City v Praze. Už jen do konce března můžete využít snížené ceny vstupného.

Jaká témata otevřeme?

  • tvorba přehledného webu
  • perfektně zvládnutý objednávkový proces
  • vyšperkovaný marketing
  • získání zpětné vazby od zákazníků a práce s ní
  • SEO z pohledu eshopařů
  • GDPR: jak z dat zákazníků legálně získat co nejvíc informací

Vybíráme z programu

Náhled do praktik e-shopů z pohledu UX designéra 

UX expert Ondřej Ilinčev představí přehled manipulativních technik včetně jejich efektivity. Jak přesvědčit návštěvníky webu, aby udělali, co chcete, bez použití „dark patterns“? Kdy kterou techniku použít?

Jak získávat zpětnou vazbu od zákazníků a jak s ní dále pracovat

Z praktického ranku se na získávání zpětné vazby od zákazníků podívá UX designer Jan Kvasnička. Představíme si nástroje, způsoby a místa, kde můžete zpětnou vazbu získávat, ale i na následný proces, jak ji správně prioritizovat, zadat a vyhodnotit.

Na co hodně e-shopů z pohledu SEO zapomíná

Problematikou SEO účastníky provede Filip Podstavec, vlastník nástroje Marketing Miner, který se zaměřuje na data mining a výzkum v oblasti SEO a PPC. Ve své přednášce rozebere jednotlivé problémy, přístupy k přemýšlení nad SEO a doporučí, na čem by většina eshopařů mohla aktuálně zapracovat.

WT100

Jak pečovat o své zákazníky, prozradí spíkři ze společností ASTRATEX, Heureka Group, Kytary.cz, Kaufland.de a další. Kromě přednášek se můžete těšit také na dva workshopy. Ty proběhnou pod taktovkou firem Zásilkovna a Daktela. Na webu konference se můžete seznámit i s našimi letošními spíkry a najdete na něm také kompletní program.

Generálním partnerem konference je česká přepravní společnost Zásilkovna. Partnery konference jsou Daktela, Dognet, eHUB.cz, Heureka Group a Kaufland.de. Produktovým partnerem je EasyEvent. Mediálními partnery jsou Lupa.czMarketing Journal a Podnikatel.cz. Konference proběhne za podpory Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Organizátorem je TUESDAY Business Network. Produkci zajišťuje Internet Info

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).