Hlavní navigace

E-Business Forum: v hlavních rolích Hughes, Abraham, Čupr, Ungr

17. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Karel Choc, Internet Info
Největší zdroj praktických ukázek, inspirace a rad – tak to je konference E-Business Forum pořádaná Asociací pro elektronickou komerci. Už v úterý 22. září.

Provozovat e-shop v dnešní době není vůbec jednoduchá věc. A co bude za pár let? Jak budou lidi na internetu nakupovat? Odpovědi dostanete na odborné e-commerce konferenci E-Business Forum již příští týden. 7. ročník konference přinese řadu významných řečníků z Čech i zahraničí, které jen tak někde jinde nepotkáte. Podíváme se na konkrétní případy, představíme nové a zajímavé e-shopy a poslechneme si více i méně úspěšné případové studie.

Ken Hughes

Nejlepší řečník Ecommerce Summit 2015 v Barceloně vystoupí na jediné konferenci u nás. Pro jeho rady si za ním chodí značky jako Unilever, 3M, IKEA, Coca-Cola, AXA, Heineken. Jeho prezentace bude exkurze do hlav vašich spotřebitelů, nákupního chování a zvyklostí. Věřte, že vás připraví na příchod nově nastupující generace nakupujících, která se rodí z generace XY.

Jorij Abraham

Ředitel Ecommerce Europe, „evropského APEKu“, za vámi přijde s návodem, jak se prosadit i za hranicemi podle názoru 660 maloobchodních expertů z celého světa a poskytne vám vizionářský pohled na e-commerce v roce 2020.

Tomáš Čupr

Dá se říct, že na co sáhne, to se mu povede. Tak proč se od něj něco nepřiučit? Tentokrát na téma online nakupování. V čem tkví jeho know how a jak boří zažité zvyky nákupního chování?

Pavel Ungr

Nejpovolanější specialista na SEO. Jestli má váš e-shop SEO „díry“, pak je odhalí právě on. Na zoubek se může podívat i vašemu obchodu. Aby se tak stalo, zaregistrujte se a těšte se na konkrétní postřehy, které zacpou díry přímo ve vašem SEO.

A to není zdaleka vše. Od dalších skvělých řečníků se dozvíte, jak pracovat s tvrdými daty, jak vyhodnocovat reklamu, jak využít blogery pro svůj byznys, a také jak z malého e-shopu vybudovat velký a jak ten velký e-shop řídit. Detailní program konference si můžete prohlédnout ZDE.

KL24

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci společně s TUESDAY Business Network v úterý 22. září od 9 hodin v kongresovém centru u Hájků v Praze 1. 

Generálním partnerem konference je Heureka.cz, hlavním partnerem je mojeID, partnerem je GLS a produktovými partnery jsou POF GROUP s.r.o., STRV a Zásilkovna.cz. Mediálními partnery jsou E15.cz, Hyper Media, a.s., Lupa.cz, Marketing Journal a Podnikatel.cz. Konferenci produkuje vydavatelství Internet Info.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).