Hlavní navigace

V úterý 10. prosince budou o peněžní podporu soutěžit studentské projekty

Ve finále letošního podzimního eClubu se bude soutěžit ve dvou kategoriích — „startup“ a „technologický transfer“. eClub má přitom pro vítěze připraveno celkem 120 000 Kč.

V úterý 10. prosince od 17.00 hodin budou v prostoru Era Svět v Praze představovat své nápady studenti plánující založení firmy nebo pracující na projektu s možným dopadem na průmysl. Tentokrát se totiž soutěží ve dvou kategoriích: „startup“ a „technologický transfer“.

eClub podpoří projekty stipendii v celkové výši 120 000 Kč. V každé kategorii bude vítězný nápad odměněn stipendiem 30 000 Kč, druhý oceněný tým získá 20 000 Kč a třetí nejlepší se může těšit na podporu ve výši 10 000 Kč. Vítězové budou tentokrát vyhlášeni po poradě poroty ještě téhož večera.

Akce je otevřena všem zájemcům o studentské startupy. Soutěžně prezentovat může kterýkoli tým, jehož součástí jsou studenti české vysoké školy, jen se musí předem registrovat. Pravidla vyžadují prezentaci v angličtině.

eClubem dříve prošli například Vojta Ciml, zakladatel SlidesLive, nebo Tomáš Gogár, podpořen stipendiem byl například projekt Mixturam.

Našli jste v článku chybu?
8. 12. 2013 23:16
JeLiTo (neregistrovaný)

Je to super zpráva, že se někdo snaží trošku jim pomoct finančně. S prací pro studenty je to dneska dost na prd. Já sem taky s tím měl velkej problém, ale vyřešil sem to tak, že jsem odešel na rok do zahraničí(přes tenhle web http://itprace-nemecko.cz/ - je docela ok). Větší prachy (což ani taková výhoda neni) ale hlavně udělání si praxe, aby pak tě tady vůbec někam vzali tak minimálně roční praxi. I když taky hodně závisí na tom co umíš no...SQL si myslím že je tak nejlepší...