Hlavní navigace

Úschovna eDisk s novou verzí uživatelského rozhraní

3. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká online úschovna dat eDisk se dočkala nasazení nové verze webového uživatelského rozhraní, která přináší mimo jiné snazší nakládání se soubory pomocí metody drag&drop. Lze tak jednotlivé soubory přesouvat mezi složkami, sdílet s kontakty nebo mazat. U jednotlivých souborů a složek je také k dispozici kontextová nabídka, která pod pravým tlačítkem myši ukrývá obvyklé operace jako je stažení nebo smazání souboru, rozbalení ZIP archivu či vygenerování unikátního přímého odkazu. Novinkou…

Česká online úschovna dat eDisk se dočkala nasazení nové verze webového uživatelského rozhraní, která přináší mimo jiné snazší nakládání se soubory pomocí metody drag&drop. Lze tak jednotlivé soubory přesouvat mezi složkami, sdílet s kontakty nebo mazat. U jednotlivých souborů a složek je také k dispozici kontextová nabídka, která pod pravým tlačítkem myši ukrývá obvyklé operace jako je stažení nebo smazání souboru, rozbalení ZIP archivu či vygenerování unikátního přímého odkazu. Novinkou je též možnost hromadného uploadu souborů. eDisk má také novou službu pro upload až deseti souborů do 300 MB bez nutnosti registrace, kterou doplňuje nástroj pro vyhledávání volně dostupných souborů z úschovny. (upozornila Alexandra Jurovska – děkujeme za tip)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.