Hlavní navigace

Ekonomiku Českého rozhlasu bude řídit Roman Kohout

25. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Český rozhlas
Nový ekonomický ředitel Českého rozhlasu Roman Kohout působil mimo jiné ve společnostech, jako je PPF, ČSOB nebo E&Y.

Novým ředitelem pro ekonomiku a správu Českého rozhlasu se od 20. června stane Roman Kohout, který do veřejnoprávního sektoru přichází z pozice finančního ředitele společnosti Auto Corson. Roman Kohout přichází do rozhlasu z externího prostředí s řadou cenných profesních zkušeností v ekonomické i finanční oblasti. Jsem přesvědčen, že mu tyto zkušenosti pomohou v zajištění odpovědného hospodaření a efektivního využívání finančních prostředků, které jsou naprosto zásadní pro to, aby rozhlas mohl co nejlépe plnit službu veřejnosti, uvítal novou posilu generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

WT100 tip temata2

ROZHOVOR: René Zavoral – Na digitalizaci jsme připraveni, chybí nám ale potřební partneři

Nový ředitel Ekonomiky a správy Českého rozhlasu prošel řadou společností, jako je ČSOB, OP Prostějov, skupina PPF nebo Ernst & Young. Na nové pozici se zaměřím na rozvoj klíčových oblastí ekonomiky a správy a budu klást důraz na to, aby byl Český rozhlas i nadále v dobré ekonomické kondici a současně aby bylo jeho hospodaření zcela transparentní, uvedl ke svému nástupu Kohout.

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.