Hlavní navigace

Ekonomiku Českého rozhlasu bude řídit Roman Kohout

25. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Český rozhlas
Nový ekonomický ředitel Českého rozhlasu Roman Kohout působil mimo jiné ve společnostech, jako je PPF, ČSOB nebo E&Y.

Novým ředitelem pro ekonomiku a správu Českého rozhlasu se od 20. června stane Roman Kohout, který do veřejnoprávního sektoru přichází z pozice finančního ředitele společnosti Auto Corson. Roman Kohout přichází do rozhlasu z externího prostředí s řadou cenných profesních zkušeností v ekonomické i finanční oblasti. Jsem přesvědčen, že mu tyto zkušenosti pomohou v zajištění odpovědného hospodaření a efektivního využívání finančních prostředků, které jsou naprosto zásadní pro to, aby rozhlas mohl co nejlépe plnit službu veřejnosti, uvítal novou posilu generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

BRAND23 Workshop

ROZHOVOR: René Zavoral – Na digitalizaci jsme připraveni, chybí nám ale potřební partneři

Nový ředitel Ekonomiky a správy Českého rozhlasu prošel řadou společností, jako je ČSOB, OP Prostějov, skupina PPF nebo Ernst & Young. Na nové pozici se zaměřím na rozvoj klíčových oblastí ekonomiky a správy a budu klást důraz na to, aby byl Český rozhlas i nadále v dobré ekonomické kondici a současně aby bylo jeho hospodaření zcela transparentní, uvedl ke svému nástupu Kohout.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).