Hlavní navigace

Email.cz opět mimo provoz

27. 1. 2005
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Problémy freemailového serveru Email.cz se po několika měsících znovu vrací. Patří mezi služebně nejstarší a asi nám už stárne. Již před několika dny jsem zaznamenal problémy s POP3 a v posledních dnech se přidal výpadek celého serveru. Služba by měla být zprovozněna dnes v noci. Když jsem si před několika lety vybíral schránku, neco@email.cz bylo nejlepší řešení. Nechtěl jsem být závislý na nějakém portálu. Dnes bych toto řešení nikomu nedoporučoval a svou korespondenci bych svěřil právě…

Problémy freemailového serveru Email.cz se po několika měsících znovu vrací. Patří mezi služebně nejstarší a asi nám už stárne. Již před několika dny jsem zaznamenal problémy s POP3 a v posledních dnech se přidal výpadek celého serveru. Služba by měla být zprovozněna dnes v noci. Když jsem si před několika lety vybíral schránku, neco@email.cz bylo nejlepší řešení. Nechtěl jsem být závislý na nějakém portálu. Dnes bych toto řešení nikomu nedoporučoval a svou korespondenci bych svěřil právě portálům. Přeci jen jsou zárukou funkčnosti.

Autor článku

Autor do května 2013 působil jako CEO srovnávače Heureka.cz, předtím pracoval v jablonecké společnosti Miton. Vystudoval Hospodářskou fakultu v Liberci a příležitostně píše svůj blog Oříšek.net.