Hlavní navigace

ENUM na konferenci IP Telephony workshop.

31. 10. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přednášku ENUM – nová dimenze telefonování prezentovanou vedoucím projektu ENUM ve sdružení CZ.NIC si můžete vyslechnout na konferenci a výstavě IP Telephony workshop (IPTW). Dozvíte se, jak ENUM (Electronic Number Mapping) funguje, kdo jsou a budou jeho uživatelé a k čemu jej využívají. IPTW se koná 21. – 22. 2006 listopadu v nových konferenčních prostorech hotelu Olympik Tristar Praha. Na výstavě a konferenci budou představeny i další komunikační technologie a směry jejich rozvoje odborníky z…

Přednášku ENUM – nová dimenze telefonování prezentovanou vedoucím projektu ENUM ve sdružení CZ.NIC si můžete vyslechnout na konferenci a výstavě IP Telephony workshop (IPTW). Dozvíte se, jak ENUM (Electronic Number Mapping) funguje, kdo jsou a budou jeho uživatelé a k čemu jej využívají.

IPTW se koná 21. – 22. 2006 listopadu v nových konferenčních prostorech hotelu Olympik Tristar Praha. Na výstavě a konferenci budou představeny i další komunikační technologie a směry jejich rozvoje odborníky z významných společností v oboru jako např. Cisco Systems, Atlantis, Ericsson, T-System Pragonet, IBM, DAMOVO, Interbell, Retia. Program celé konference a registrace najdete na adrese www.iptw.cz.

Pořadatelem akce je společnost Exponet s. r. o., mediálním partnerem je server Lupa.cz.