Hlavní navigace

Erotický kanál Extasy těsně před spuštěním u českých operátorů

Lukáš Polák

Společnost PK 62, která je mimo jiné vydavatelem časopisů s erotickou tématikou a provozovatelem placeného kanálu Leo TV, dolaďuje smlouvy týkající se jejího nového programu Extasy.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel hard erotického kanálu Leo TV je těsně před spuštěním svého druhého programu, stanice Extasy. Ta by měla nabízet vzrušující pořady od předních producentů zábavy pro dospělého z celého světa. Zaměřením by tedy byla podobná jako Leo TV, ale místo domácí produkce by nabídla to nejlepší ze zahraničí. Společnost PK 62 doslova v materiálech pro operátory vyzývá: Pokud jste doposud hledali recept na stále více spokojených zákazníků, my ho pro vás máme!

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel Leo TV spustí erotický kanál Extasy. Bude i v HD rozlišení

O stanici Extasy už server DigiZone.cz referoval loni v dubnu, ale start se nakonec posune na druhý kvartál letošního roku, pravděpodobně červen. V současné době dolaďujeme smlouvy s operátory, prozradil našemu webu obchodní ředitel firmy PK 62 Pavel Mojžíš. Extasy TV, která slibuje žánrově velice pestrou nabídku, bude dostupná pro operátory jak v SD, tak i v HD rozlišení. Letos plánuje do České republiky vstoupit také stanice Hustler HD/3D, kterou bude nabízet kabel od UPC.

Našli jste v článku chybu?