Hlavní navigace

Erotický kanál Extasy těsně před spuštěním u českých operátorů

30. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost PK 62, která je mimo jiné vydavatelem časopisů s erotickou tématikou a provozovatelem placeného kanálu Leo TV, dolaďuje smlouvy týkající se jejího nového programu Extasy.

Provozovatel hard erotického kanálu Leo TV je těsně před spuštěním svého druhého programu, stanice Extasy. Ta by měla nabízet vzrušující pořady od předních producentů zábavy pro dospělého z celého světa. Zaměřením by tedy byla podobná jako Leo TV, ale místo domácí produkce by nabídla to nejlepší ze zahraničí. Společnost PK 62 doslova v materiálech pro operátory vyzývá: Pokud jste doposud hledali recept na stále více spokojených zákazníků, my ho pro vás máme!

CIF - osobnosti

ČTĚTE TAKÉ: Provozovatel Leo TV spustí erotický kanál Extasy. Bude i v HD rozlišení

O stanici Extasy už server DigiZone.cz referoval loni v dubnu, ale start se nakonec posune na druhý kvartál letošního roku, pravděpodobně červen. V současné době dolaďujeme smlouvy s operátory, prozradil našemu webu obchodní ředitel firmy PK 62 Pavel Mojžíš. Extasy TV, která slibuje žánrově velice pestrou nabídku, bude dostupná pro operátory jak v SD, tak i v HD rozlišení. Letos plánuje do České republiky vstoupit také stanice Hustler HD/3D, kterou bude nabízet kabel od UPC.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).