Hlavní navigace

Erotický kanál Hustler HD 3D dostupný i v Česku upravil název a své logo

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO – Hustler HD 3D (nyní Hustler HD) odstartoval v Evropě na začátku roku 2011. Nejprve se objevil na satelitu díky zahraničním platformám.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Erotický kanál Hustler HD 3D vysílá od 1. května, tedy právě od dnešního dne, pod názvem Hustler HD. Z názvu stanice tak zmizelo označení 3D, které symbolizovalo, že stanice nabízí také trojrozměrný obraz. Vysílání ve 3D mělo znamenat v uplynulých letech další posun v distribuci signálu, ale koncoví uživatelé, tedy diváci, na něj příliš neslyšeli. Hlavním tahákem tak v budoucnosti bude zvyšující se kvalita obrazu – od Full HD se postupně přechází na Ultra HD (rozlišení 4K a později 8K). Od vysílání v trojrozměrném formátu upustila v minulosti už řada vysílatelů.

Wt100_Právo

Ukázka z vysílání erotického kanálu Hustler HD
Autor: repro foto Hustler HD

Ukázka z vysílání erotického kanálu Hustler HD

Z ARCHIVU: UPC nabídne v kabelovce Animal Planet HD a Hustler 3D HD, ten dokonce celodenně

Hustler HD 3D (nyní Hustler HD) odstartoval v Evropě na začátku roku 2011. Nejprve se objevil na satelitu díky zahraničním platformám, později zamířil i do nabídek některých operátorů v České republice a na Slovensku. Od začátku roku 2013 je stanice dostupná v nabídce největšího kabelového operátora u nás, společnosti UPC ČR. Ve druhé polovině téhož roku stanici zařadil do nabídky i provozovatel satelitní služby Skylink, tedy lucemburská skupina M7 Group. Program tehdy nahradil vyřazenou stanici Penthouse HD1. Hustler HD vysílá v nabídce Skylinku výhradně v nočních hodinách.