Hlavní navigace

Erotický kanál Hustler HD 3D dostupný i v Česku upravil název a své logo

1. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Hustler HD 3D (nyní Hustler HD) odstartoval v Evropě na začátku roku 2011. Nejprve se objevil na satelitu díky zahraničním platformám.

Erotický kanál Hustler HD 3D vysílá od 1. května, tedy právě od dnešního dne, pod názvem Hustler HD. Z názvu stanice tak zmizelo označení 3D, které symbolizovalo, že stanice nabízí také trojrozměrný obraz. Vysílání ve 3D mělo znamenat v uplynulých letech další posun v distribuci signálu, ale koncoví uživatelé, tedy diváci, na něj příliš neslyšeli. Hlavním tahákem tak v budoucnosti bude zvyšující se kvalita obrazu – od Full HD se postupně přechází na Ultra HD (rozlišení 4K a později 8K). Od vysílání v trojrozměrném formátu upustila v minulosti už řada vysílatelů.

KL24

Ukázka z vysílání erotického kanálu Hustler HD
Autor: repro foto Hustler HD

Ukázka z vysílání erotického kanálu Hustler HD

Z ARCHIVU: UPC nabídne v kabelovce Animal Planet HD a Hustler 3D HD, ten dokonce celodenně

Hustler HD 3D (nyní Hustler HD) odstartoval v Evropě na začátku roku 2011. Nejprve se objevil na satelitu díky zahraničním platformám, později zamířil i do nabídek některých operátorů v České republice a na Slovensku. Od začátku roku 2013 je stanice dostupná v nabídce největšího kabelového operátora u nás, společnosti UPC ČR. Ve druhé polovině téhož roku stanici zařadil do nabídky i provozovatel satelitní služby Skylink, tedy lucemburská skupina M7 Group. Program tehdy nahradil vyřazenou stanici Penthouse HD1. Hustler HD vysílá v nabídce Skylinku výhradně v nočních hodinách.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).