Hlavní navigace

Erotický kanál Private Spice ve Skylinku se přesouvá. Jeho pozici obsadí Horor Film

4. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Horor Film bude vůbec prvním kanálem na českém a slovenském trhu, který se zaměří na tuto tématiku. Jeho provozovatelem bude Československá filmová společnost.

Satelitní operátor Skylink, kterého provozuje lucemburská společnost M7 Group, v pátek oficiálně potvrdil, že v jeho nabídce se objeví nový tematický kanál Horor Film. Vzhledem k tomu, že stanice se objeví na původní pozici po hard erotickém programu Private Spice, je nutné tuto televizi přesunout na jinou frekvenci. Program vysílá pouze v době od 22 hodin do 6. hodiny ranní a vzhledem ke svému zaměření je navíc u něho aktivována rodičovská ochrana. Souběh na původní a nové frekvenci bude trvat pouze do středy 6. února.

K TÉMATU: Vysílání Horor Filmu odstartuje Poslední výkřik s Ivetou Bartošovou

Co se týká Horor Filmu, jeho vysílání bude dostupné denně od půlnoci do šesti ráno. Zákazníci Skylinku ho mohou získat v rámci balíčků Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Komplet nebo Flexi 7, uvedl Skylink a potvrdil: Program bude dostupný na stejné předvolbě, na které dnes vysílá erotický program Private Spice. Horor Film je dalším projektem Leoše Pohla, který pro diváky také chystá stanici Kino Svět. O ní už jsme vás informovali poměrně nedávno. Název Horor Filmu je více než výstižný. Jeho start zahájí 14. února snímek Poslední výkřik, v němž se objeví i Iveta Bartošová.

UXD

Parametry Horor Filmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11876/H, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S

Parametry Private Spice: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11739/V, SR 27500, FEC 2/3, norma DVB-S2/8PSK

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.