Hlavní navigace

Erotický kanál Penthouse HD Promo obnovil vysílání na satelitu

27. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 11. 2009

Soft erotický kanál Penthouse HD Promo se vrátil na satelit Eurobird 9 na pozici 9 st. východně. Stanice slouží jako propagační okno televizí Penthouse HD 1 a 2 a Penthouse HD. Vysílání kanálu bylo na Eurobirdu ukončeno začátkem října, poté se na transpondéru 12.034 GHz/H, SR 27500 vysílaly pouze tři stanice. Zanedlouho bylo šíření programu Penthouse HD Promo obnoveno, ale šlo pouze o černou obrazovku s logem kanálu.

Propagační kanál známého časopisu pro muže však nyní svou nabídkou případné diváky zklame. Zatímco dříve se vysílaly soft erotické filmy po celý den, nyní jsou demo snímky zařazovány pouze v nočních hodinách, a to od půlnoci do čtvrté ranní. Po zbytek dne jsou pak muži vyzýváni, aby si Penthouse pořídili oficiální cestou. Stanice mají v současné době zajištěnou distribuci např. v zemích Beneluxu, Turecku nebo Ukrajině. Distributora pro ČeskouSlovenskou republiku na svých internetových stránkách stále hledají.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).