Hlavní navigace

Eset uvádí do prodeje svůj antivirus pro Windows Mobile

13. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Softwarová společnost Eset, mimo jiné tvůrce antiviru NOD32, zítra uvádí do prodeje nové bezpečnostní řešení Eset Mobile Antivirus pro chytré mobily a kapesní počítače se systémem Windows Mobile 5.0 nebo novějším. O jeho testovací verzi jsme vás informovali již v červnu. Eset Mobile Antivirus vedle antiviru s rezidentním štítem, který umí skenovat i CAB soubory, obsahuje také antispamový filtr pro SMS zprávy. Pracuje na bázi whitelistu a blacklistu. Můžete si tak třeba zablokovat číslo, ze…

Softwarová společnost Eset, mimo jiné tvůrce antiviru NOD32, zítra uvádí do prodeje nové bezpečnostní řešení Eset Mobile Antivirus pro chytré mobily a kapesní počítače se systémem Windows Mobile 5.0 nebo novějším. O jeho testovací verzi jsme vás informovali již v červnu.

ICTZ23

Eset Mobile Antivirus vedle antiviru s rezidentním štítem, který umí skenovat i CAB soubory, obsahuje také antispamový filtr pro SMS zprávy. Pracuje na bázi whitelistu a blacklistu. Můžete si tak třeba zablokovat číslo, ze kterého vám chodí obtěžující reklamní sdělení od operátora. Cena licence na jeden rok činí 480 korun včetně DPH. Zájemci si již nyní mohou stáhnout zkušební verzi na měsíc zdarma. (Tisková zpráva)

Eset Mobile Antivirus samozřejmě není prvním bezpečnostním řešením pro platformu Windows Mobile. Z konkurenčních produktů můžeme zmínit třeba Kaspersky Mobile Security, F-Secure Mobile Security nebo Norton Smartphone Security.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.